فیلم جدید هیو جکمن و مایکل من راهی بازار کن شد

22 June 2020 - 14:30

پروژه احساسی مایکل من (Michael Mann) به نام Ferrari زودتر از موعد مقرر و بهار ۲۰۲۱ فیلمبرداری می‌شود. در ادامه خبر با سینما فارس همراه باشید.

هیو جکمن (Hugh Jackman) بازیگر فیلم‌های The Greatest Showman و Logan در حال مذاکره برای بازی در نقش موسس فراری، انزو فراری است و من به تازگی فیلم‌نامه کار را بازنویسی کرده که تروی کندی مارتین (Troy Kennedy Martin) نسخه اصلی‌اش را قلم زده بود.

کمپانی STX فروش بین‌المللی کار را برعهده داشته و این فیلم را مستقیما وارد بازار انگلیس و ایرلند می‌کند. آمازون نیز با STX قرارداد بسته و در این فرایند نقش خواهد داشت. CAA Media Finance سرمایه‌گذار کار است.

این درام هیجان انگیز مسابقه‌ای، یکی از داغ‌ترین پروژه‌های بازار مجازی کن است. من که چهار بار نامزد اسکار شده، روز پنجشنبه بطور مجازی فیلم را به خریداران معرفی کرد و فیلم‌نامه جدید توزیع کنندگان را امروز تحت تاثیر قرار داد. این فیلم تابستان ۱۹۵۷ را نشان می‌دهد زمانی که تمامی نیروهای زندگی فراری که اغلب مانند ماشین‌هایی که می‌ساخت مشتعل و فرار بودند، سقوط می‌کنند.
حالا این کمپانی ماشین افسانه‌ای که او و همسرش، لورا، ساختند، در حال ورشکسته شدن است. ازدواج آن‌ها تحت تاثیر مرگ پسرشان، دینو، قرار گرفته و پسر ۱۲ ساله فراری، پیرو، ثمره رابطه عاشقانه‌اش در دوران جنگ، بدنبال یافتن جایگاهش در دنیاست. این کارآفرین روی تمام آینده‌اش در یک مسابقه شرط بندی می‌کند، ۱۰۰۰ مایل دور ایتالیا. این فیلم مسابقه بسیار خطرناکی را نشان می‌دهد که لورا متوجه راز طولانی مدتی می‌شود و شاهد افول و ظهورها و رانندگانی هستیم که مثل پسران جایگزین، پس زده می‌شوند.

من درباره این فیلم گفته:

قدرت واقعی این فیلم در زندگی‌های احساسی این مردم در شرایط پیچیده و بغرنج است. علاوه بر این، قدرت منفجر کننده و زیبایی کشنده مسابقه را شاهد خواهیم بود. این درام فوق‌العاده‌ای است و بخاطر همین فراری با من ماند.
این فیلم برای من اهمیت ویژه‌ای دارد. او با خانواده فراری آشتاست و ماشین‌های مشابه آن عصر را می‌سازد

گویا جکمن و من بخش‌های مربوط به صحنه‌های احتمالی فیلم را خوانده‌اند.

من اخیرا تهیه کننده اجرایی Ford vs Ferrari بوده که Forward Pass Production به همراه جان لشر (John Lesher)، لارس سیلوست (Lars Sylvest)، تورستن اسکوماچر (Thorsten Schumacher)، گارث وست (Gareth West) و نیلز جول (Niels Juul) تولیدش کرد.

فیلم‌نامه کار براساس کتاب The Man And The Machine نوشته بروک یاتس (Brock Yates) است.

منبع: ددلاین

برچسب‌ها: ،

مطالب جنجالی

Sorry. No data so far.

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

Your email address will not be published.