مراسم DC FanDome: اولین تریلر فیلم The Batman منتشر شد

2 شهریور 1399 - 19:30

“ما فقط ۲۵ درصد از فیلم را فیلم‌برداری کرده‌ایم” این جمله، گفته‌ی کارگردان فیلم The Batman، مت ریوز (Matt Reeves) طی پنل اختصاصی این فیلم در نشست DC Fandome در بامداد امروز بود؛ “اما امکان نداشت که نتوانم قسمتی از فیلم را نمایش دهم”. در ادامه‌ی خبر با سینما فارس همراه باشید.

سردسته‌ی باند صورت‌های نقاشی شده به رنگ سفید از شوالیه تاریکی پرسید:

تو دیگه مثلاً کی هستی؟

بتمنِ رابرت پتینسون (Robert Pattinson) پاسخ می‌دهد:

من انتقامم.

امروز طی پنل DC Fandome، ریوز گفت که دو سال از فعالیت بتمنش می‌گذرد. او گفت:

این یک داستان اُریجین محور نیست، اما شما او را در روزهای ابتدایی‌اش ملاقات خواهید کرد. در بسیاری از داستان‌های دیگر نشان داده شده است که او برای تبدیل‌شدن به بتمن باید بر خود و ترس‌هایش غلبه کند. ملاقات ما در میان این تجربه‌ی جرم‌شناسانه اتفاق می‌افتد و شاهد اشتباهات او خواهیم بود.

این فیلم‌ساز اضافه کرد:

او نتیجه‌ای را که خواستار آن بوده نگرفته است و در همین حین است که قتل‌ها آغاز می‌شوند.

“بیا دوباره بازی کنیم، من و تو، این برای تو معنی داره؟” در بخشی از تریلر این سؤال توسط جیمز گوردون با بازی جفری رایت (Jeffrey Wright) از بتمن هنگامی‌که برای بررسی صحنه‌ی قتل حضور پیداکرده است پرسیده می‌شود.

ریوز گفت:

این فیلم نگاهی حماسی به تاریخچه‌ی فساد در گاتهام است: خانواده‌ی او کجای این قضیه قرار دارند؟

در پایان، داستان برای او بسیار شخصی می‌شود.

او اضافه کرد:

پل دینو (Paul Dano) نسخه‌ای از ریدلر را بازی کرده است که شما قبلاً هرگز آن را ندیده‌اید. او تازه در حال پدیدار شدن است. این مسئله درباره‌ی آلفردِ اندی سرکیس (Andy Serikis) و اُسوالد کابلپات ملقب به پنگوئنِ کالین فارل (Colin Farrell) نیز صدق می‌کند.

ریوز گفت:

سلینا هنوز به کت‌وومن تبدیل نشده است.

تریلر به نظر عالی می‌رسد، دارای فضایی تاریک است و لحن‌های دهه‌ی ۷۰ میلادی شبیه به فیلم Joker به کارگردانی تاد فیلیپس (Todd Phillips) را با خود به همراه دارد.

منبع: Deadline

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.