فیلم Tenet در ماه دسامبر به صورت سراسری منتشر می‌شود

16 آبان 1399 - 19:00

فیلم Tenet که قرار بود آغازگر نمایش فیلم‌ها در دوران همه‌گیری ویروس کرونا باشد ولی فقط در خارج از آمریکا اکران شد، ۱۵ دسامبر (۲۵ آذر) در نسخه‌های ۴K، بلوری و به صورت دی‌وی‌دی و دیجیتال منتشر می‌شود. در ادامه با سینما فارس همراه باشید.

زمانی که کمپانی برادران وارنر قصد داشت دوباره نمایش فیلم‌هایش را شروع کند، فیلم اکشن و هیجانی با موضوع سفر در زمان از کریستوفر نولان، در گیشه‌های آمریکا ۵۳٫۸ میلیون دلار و در بازار خارجی فروش ۲۹۳٫۳ میلیون دلاری و در مجموع فروش کلی ۳۵۰ میلیون دلاری داشت. بیشتر آن به خاطر پیام‌های ناهمگن و مخلوط در مورد چگونگی بازگشایی کلی در آمریکا (نه فقط سینما‌ها) در مقابل یکنواختی در سایر کشورها بود. با این وجود هنوز هم مخاطبان در مورد حضور در سینما محتاط هستند.

فیلم Tenet هنوز در بازارهای اصلی این فیلم‌ساز در نیویورک و لس آنجلس که به دلیل همه‌گیری ویروس کرونا بسته باقی مانده‌اند روی پرده نرفته است. اگر سینماهای نیویورک و لس‌آنجلس ماه آینده باز شوند، فروش خالص فیلم Tenet کاهش می‌‌یابد و البته باید دید عملکرد این فیلم با انتشار نسخه بلوری چگونه است. این فیلم هفته پیش در سان‌فرانسیسکو اکران شد که سینماهایش باز شده‌اند.

بسته ترکیبی ۴k UHD فیلم Tenet و نسخه بلوری آن شامل فیلم یک ساعته “نگاهی به جهان با روشی جدید: ساختن انگاره” است که به ساخت و تولید فیلم طبق گفته بازیگران و عوامل آن پرداخته است. فیلم Tenet در بسته ۴K UHD آن به قیمت ۴۴٫۹۵ دلار، با نسخه بلوری آن با قیمت ۳۵٫۹۹ دلار و به صورت دی‌وی‌دی به قیمت ۲۸٫۹۸ دلار به فروش می‌رسد.

منبع: Deadline

مطالب جنجالی

Sorry. No data so far.

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.