دنی رامیرز به جمع بازیگران سریال The Falcon and the Winter اضافه شد

18 October 2020 - 10:30

پس از اینکه اعلام شد روند ساخت سریال The Falcon and the Winter در شهر آتلانتا ایالت جورجیا آمریکا از سر گرفته شده است، اکنون مشخص شده است که بازیگر سریال On the Block با نام دنی رامیرز (Danny Ramirez) به جمع بازیگران این سریال اضافه شده است. این خبر بر اساس گزارش سایت The Hollywood Reporter است. در ادامه خبر با سینما فارس همراه باشید.

با اینکه هنوز کاراکتری که او در این سریال نقشش را ایفا خواهد توسط دیزنی فاش نشده، منابع داخلی می‌گویند که او نقش یک جوان ۲۸ ساله آمریکایی-مکزیکی که نقش اساسی در این سریال به تصویر خواهد کشید را ایفا خواهد کرد.

با اینکه زمان پخش کردن سریال‌ها و ساخت آن‌ها به علت وضع کنونی جهان (شیوع ویروس کرونا) دیزنی را با مشکل مواجه کرده است، تاریخ جدید پخش سریال‌ها قطعاً نشان از تغییر در برنامه‌های دیزنی در ارتباط با فاز چهارم دنیای سینمایی مارول که قرار بود ابتدا سریال The Falcon and the Winter و بعد سریال WandaVision با بازی الیزابت اولسن (Elizabeth Olsen) و پل بتانی (Paul Bettany) منتشر شود می‌دهد. سریال WandaVision هنوز برنامه‌ریزی شده است که در ماه دسامبر امسال (آذر ماه) اکران شود.

دریک کولستاد (Derek Kolstad) سازنده فیلم John Wick نیز به جمع گروه نویسندگان سریال Falcon and the Winter Soldier اضافه شده است. گرچه هنوز خبر پیوستن او به جمع عوامل ساخت این سریال هنوز توسط دیزنی فاش نشده است.

آنتونی مکی (Anthony Mackie) و سباستین استن (Sebastian Stan) به ترتیب دوباره نقش‌های سم ویلسون و باکی بارنز را در این سریال ایفا خواهند کرد. بازیگران دیگر از جمله دنیل برول (Daniel Bruhl) در نقش هلموت زمو و امیلی ونکمپ (Emily VanCamp) در نقش شارون کارتر که هیچ‌کدام از این دو بازیگر پس از فیلم Captain America: Civil War که در سال ۲۰۱۶ اکران شد دیگر در دنیای سینمایی مارول دیده نشده‌اند به جمع بازیگران این سریال نیز اضافه خواهند شد.

قبلاً و در طی پنل استودیوهای مارول در مراسم D23 Expo 2019، مشخص شده بود که وایت راسل (Wyatt Russell) به جمع بازیگران این سریال برای نقش‌آفرینی به عنوان مأمور آمریکایی اضافه شده است. از جمله بازیگران دیگری که در این سریال حضور خواهند داشت می‌توان میکی ایشیکاوا (Miki Ishikawa)، دزموند چیام (Desmond Chiam)، کارل لامبلی (Carl Lumbly)، نوا میلز (Noah Mills) را نام برد.

اگرچه سریال The Falcon and the Winter Soldier فقط قرار است ۶ قسمت داشته باشد ولی داستان آن به دنیای سینمایی مارول وصل خواهد شد. این سریال در ابتدا قرار بود که در ماه اوت (مرداد ماه) پخش شود که بعدها به خاطر تأخیر در روند ساخت آن به علت شیوع ویروس کرونا که منجر به بسته شدن موقتی ساخت تمام سریال‌ها و فیلم‌ها شد تاریخ پخش آن تغییر کرد.

منبع: کامینگ‌سون

مطالب جنجالی

Sorry. No data so far.

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

Your email address will not be published.