آنا د آرماس به جمع بازیگران فیلم The Gray Man نتفلیکس اضافه شد

12 December 2020 - 14:00

قرار است که آنا د آرماس (Ana De Armas) نقش مقابل رایان گاسلینگ (Ryan Gosling) و کریس ایوانز (Chris Evans) را در فیلم پرهزینه نتفلیکس با نام The Gray Man ایفا کند. در ادامه خبر با سینما فارس همراه باشید.

وظیفه کارگردانی این فیلم بر عهده برادران روسو با نام‌های جو روسو (Joe Russo) و آنتونی روسو (Anthony Russo) می‌باشد. برادران روسو در ابتدا مدت زمانی را در حال توسعه این فیلم در کمپانی سونی بوده‌اند که پس از فروش حق پخش و تولید این فیلم در تابستان امسال، نتفلیکس به سرعت این پروژه خریداری کرده و کریس ایوانز و رایان گاسلینگ را برای نقش‌آفرینی در این فیلم انتخاب کرده‌ بودند. این پروژه گران‌ترین فیلمی است که کمپانی نتفلیکس تا به حال در تاریخ این شبکه تولید کرده است.

بردارن روسو کار نوشتن فیلم‌نامه این فیلم را با همکاری کریستوفر مارکوس (Christopher Markus) و استیون مک‌فیلی (Stephen McFeely) انجام داده‌اند. همچنین برادران روسو این فیلم را با همکاری مایک لاروکا (Mike Larocca) از طرف کمپانی AGBO و به همراه جو روث (Joe Roth)، جف کرشنباوم (Jeff Kirschenbaum)،‌ کریس کاستالدی (Chris Castaldi) از طریق کمپانی‌شان با نام Roth Kirschenbaum تولید خواهند کرد.

فیلم The Gray Man بر اساس رمان نوشته شده توسط مارک گرینی (Mark Greaney) که توسط انتشارات Jove Books در سال ۲۰۰۹ منتشر شده است ساخته خواهد شد. همچنین این اولین رمان نوشته شده توسط مارک گرینی می‌باشد که این رمان شامل کاراکتر The Gray Man است که این کاراکتر در داستان این رمان قاتل کارمزدی و مجری سابق CIA با نام کورت جنتری می‌باشد. داستان این فیلم اکشن و هیجان‌انگیز بر روی کورت جنتری (با نقش‌آفرینی رایان گاسلینگ) تمرکز دارد که او در سراسر جهان توسط هم کار سابق خود از CIA با نام لوید هانسن (با نقش‌آفرینی کریس ایوانز) مورد تعقیب قرار می‌گیرد. داستان این فیلم بر اساس اولین جلد از رمان پرفروش Gray Man ساخته خواهد شد.

فیلم‌هایی که آنا د آرماس اخیراً در آن‌ها نقش‌آفرینی کرده است بسیار موفق ظاهر شده‌اند. او برای ایفای نقش در فیلم معمای قتل Knives Out کمپانی Lionsgate نامزد دریافت جایزه گلدن گلوب شده است. او همچنین جدیداً در فیلم Sergio نتفلکیس، فیلم The Informer کمپانی برادران وارنر و فیلم Night Clerk کمپانی Saban Films نیز دیده شده است. با توجه به اینکه شیوع ویروس کرونا و تعطیلی سینماها باعث تأخیر خوردن بسیار از فیلم‌ها شده است، سال ۲۰۲۱ برای او قرار است که سال بسیار پرمشغله‌ای باشد چرا که او در فیلم بعدی جیمز باند با نام No Time to Die و فیلم دلهره‌آور Deep Water در مقابل بن افلک (Ben Affleck) نقش‌آفرینی کرده است و برنامه‌ریزی شده است که این فیلم‌ها در سال ۲۰۲۱ در سینماها به نمایش درآیند. علاوه بر این‌ها او همچنین قرار است که در فیلم درام و بیوگرافی Blonde کمپانی نتفلیکس در نقش نورما جین نیز نقش‌آفرینی کند.

منبع: ددلاین

مطالب جنجالی

Sorry. No data so far.

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

Your email address will not be published.