Wonder Woman 3؛ وارنر به ساخت فیلم چراغ سبز نشان داد

28 December 2020 - 09:35
Wonder Woman

رسماً تأیید شد که فیلم Wonder Woman 3 ساخته خواهد شد و پتی جنکینز (Patty Jenkins) برای کارگردانی و گل گدوت (Gal Gadot) برای نقش‌آفرینی در آن باز خواهند گشت. دومین فیلم اختصاصی دایانا در DCEU یعنی Wonder Woman 1984 هم‌اکنون در سینماها و سرویس استریمی HBO Max قابل ‌تماشا است. در ادامه‌ی خبر با سینما فارس همراه باشید.

تصمیم پخش این فیلم بر روی سرویس استریمی مذکور در همان روزی که در سینماها اکران می‌شود یکی از تصمیمات بحث‌برانگیز وارنر بود اما به اعتقاد بسیاری دیگر با وجود تأثیر همه‌گیری کرونا بر روی صنعت سینما، این تصمیم بهترین تصمیمی بود که می‌شد گرفت.

«زن شگفت‌انگیز ۱۹۸۴» دایانا را از جنگ جهانی اول در زمان به جلو می‌برد؛ دهه‌ی ۸۰ میلادی است و او در واشنگتن دی. سی. در موسسه‌ی اسمیتسونین کار می‌کند. فیلم خبیث‌های جدیدی را معرفی و دایانا را با عشق ازدست‌رفته‌اش استیو ترور دوباره مواجه می‌کند. WW84 را به علت شباهت‌هایی که به فیلم نخست دارد نمی‌توان دنباله‌ای تمام و کمال نامید اما همان‌طور که مخاطبان انتظار داشتند، داستان دایانا را ادامه می‌دهد.

Wonder Woman

اکنون Warner Bros. چیزی که بینندگان انتظارش را می‌کشیدند را به واقعیت تبدیل کرده است و تنها دو روز پس از پخش Wonder Woman 1984 در سینماها و HBO Max رسماً اعلام کرده که فیلم Wonder Woman 3 نیز ساخته خواهد شد. رئیس کمپانی برادران وارنر توبی امریک (Toby Emmerich) طی بیانیه‌ای که در ابتدا توسط Variety منتشر شد، گفت:

درحالی‌که طرفداران در سرتاسر دنیا مشتاق دیدن دوباره‌ی پرنسس دایانا هستند و با توجه به افتتاحیه‌ی قدرتمندی که Wonder Woman 1984 در آخر هفته تجربه کرده است، برای ادامه دادن داستان این شخصیت با زنان شگفت‌انگیز واقعی‌مان گل و پتی که برای تکمیل کردن این سه‌گانه‌ی سینمایی بازخواهند گشت، بسیار مشتاق هستیم.

خبر چراغ سبز نشان دادن وارنر به ساخت سومین قسمت از این مجموعه زیاد تعجب‌آور نیست اما سرعت عملشان آن‌هم تنها پس از مدت بسیاری کوتاهی پس از پخش فیلم، بسیار شوکه کننده است. البته باید به این نکته نیز توجه کرد که فیلم WW84 قرار بود مدت‌ها پیش اکران شود پس می‌توان نتیجه گرفت که سران وارنر فقط منتظر بوده‌اند تا فیلم پخش شود و بلافاصله خبر را اعلام کنند. برای وارنر کاملاً روشن بود که WW84 حتی با وجود نقدهای متوسطش یک شکست بزرگ نخواهد بود، ضمن آنکه تعداد علاقه‌مندان به‌اندازه‌ای هست که برای ساخت یک قسمت دیگر کافی باشد.

هنوز مشخص نیست که برنامه‌ی جنکینز و گدوت برای قسمت سوم مجموعه چه خواهد بود اما طی صحبت‌هایی که پیش‌تر جنکینز انجام داده بود، ظاهراً باید انتظار دیدن دایانا را در زمان حال یعنی زمانی که فیلم‌های Batman vs Superman و Justice League جریان داشتند، داشته باشیم. اینکه فیلم سوم حتی پس از وقایع آن دو فیلم جریان داشته باشد به این معنی است که دیگر به‌طور تمام و کمال به آینده‌ی دایانا پرداخته خواهد شد. در حال حاضر برنامه‌های کاری جنکینز و گدوت بسیار با فیلم‌های Cleopatra و Star Wars: Rogue Squadron شلوغ است بنابراین مشخص نیست که از چه زمانی کار بر روی Wonder Woman 3 آغاز خواهد شد اما با توجه به‌سرعتی که وارنر خبر ساخت شدن این فیلم را تأیید کرد می‌توانیم نتیجه بگیریم که استودیو تمایل به شروع کار بر روی آن در سریع‌ترین زمان ممکن را دارد.

منبع: Screen Rant

برچسب‌ها: ، ،

مطالب جنجالی

Sorry. No data so far.

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

Your email address will not be published.