ستاره Justice League در فیلم‌های آینده DC بازی نخواهد کرد

31 December 2020 - 14:00
Ray Fisher

ری فیشر (Ray Fisher) بازیگر نقش سایبورگ در فیلم Justice League، اعلام کرده که او دیگر در فیلم‌های کمیک بوکی که در آینده توسط والتر همادا (Walter Hamada) تولید شود حاضر نخواهد شد. در ادامه خبر با سینما فارس همراه باشید.

ری فیشر برای اولین بار در دنیای گسترده DC در نقش ویکتور استون ملقب به سایبورگ در فیلم Batman v Superman: Dawn of Justice سال ۲۰۱۶ ظاهر شده بود. سایبورگ حضور کوتاهی را در این فیلم داشت ولی با این حال قرار بود که فیلم Justice League زک اسنایدر (Zack Snyder) به این کاراکتر و داستان پیدایش او بیشتر بپردازند. نسخه تکمیل شده فیلم Justice League که مراحل تولید آن پس از جدایی زک اسنایدر تا حدود زیادی توسط جاس ویدون (Joss Whedon) نظارت شده بود، بسیاری از برنامه‌های زک اسنایدر برای این فیلم را نادیده گرفته بود.

تغییراتی که در مراحل تولید این فیلم و در نتیجه، محصول نهایی آن رخ داده بود بیشتر به عنوان تصمیماتی غلط در روند تولید آن شناخته شده بود تا اینکه در سال جاری، ری فیشر ادعاهایی را مبنی بر رفتار غیرحرفه‌ای جاس ویدون در سر صحنه فیلم‌برداری این فیلم مطرح کرد.

از زمان مطرح شدن این ادعاها تا ماه ژوئیه، ری فیشر به دنبال پاسخگویی این اتهامات، کمپانی Warner Bros را مجبور به انجام تحقیقاتی در این باره کرد. از نظر ری فیشر، جاس ویدون گستاخ و سوءاستفاده گر بوده و برخی از کسانی که در بخش فیلم‌های DC کار کرده‌اند نیز تصمیم گرفته بودند که به این ماجراها توجهی نکنند از جمله جف جانز (Geoff Johns) که ری فیشر او را متهم به انواع مختلفی از ریز پرخاشگری کرده و همچنین او والتر همادا را نیز متهم کرده که او اکنون رئیس فیلم‌های تولیدی DC می‌باشد.

فیشر مخصوصاً در مورد والتر همادا گفته بود که این شخص حتی حاضر بوده که جاس ویدون را متهم نشان دهد تا او در رابطه با جف جانز آرام بگیرد.

اوایل این ماه بود که کمپانی برادران وارنر تحقیقات خود در رابطه با این اتهامات را به اتمام رسانده و اعلام کردند که اقدامات اصلاحی در این باره انجام شده ولی با این حال فیشر از عزم راسخ خود جهت پیگیری کردن این ماجرا و ثابت کردن ادعاهای خود کنار نکشیده است.

در شبکه‌های اجتماعی، فیشر قسمتی از خبر اخیری که در رابطه با والتر همادا منتشر شده را به اشتراک گذاشته و در زیر آن نوشته است که «او از خطرناک‌ترین نوع میدان‌دهنده‌ها (فردی که کارهای او سبب می‌شود که دیگری با پیامدهای ناگوار رفتارش روبه‌رو نشود) است» و همچنین فیشر او را متهم به دروغ‌گویی کرده و گفته که او تلاش کرده تا تحقیقاتی که در رابطه با مشکلات بسیار واقعی که در طی مراحل تولید فیلم Justice League رخ داده را تضعیف کند چرا که کمپانی برادران وارنر پیش از این در ماه سپتامبر با انتشار اعلامیه‌ای در این باره، فیشر را طرف اشتباه این ماجرا نشان داده بود.

کمپانی برادران وارنر در اعلامیه‌ای که چهارم سپتامبر منتشر کرده بودند‌ ادعا داشته‌اند که ری فیشر با تحقیقات صورت گرفته همکاری نمی‌کند. فیشر نیز به سرعت مدارکی را جهت اثبات اشتباه بودن ادعاهای این کمپانی مهیا کرده بود و درخواست داده بود تا کمپانی برادران وارنر بازرس شخص ثالثی را برای بررسی این اتهامات استخدام کنند.

صرف‌نظر از نتایج تحقیقات و بررسی این ادعاها (که بسیاری از مردم هنوز هم برای درک این موضوع تلاش می‌کنند) به نظر می‌رسد که فیشر هنوز نسبت به ادعاهای خود در این باره پایند می‌باشد و اجازه نمی‌دهد کسانی که قبلاً تلاش کرده‌اند تا او را طرف اشتباه این ماجرا نشان دهند (از جلمه والتر همادا) به گمراه کردن مردم در این باره ادامه دهند.

تنها فیلم‌های کمیک بوکی آینده ری فیشر از کمپانی DC نسخه زک اسنایدر از فیلم Justice League و احتمالاً فیلم آینده The Flash می‌باشد. والتر همادا به عنوان تولیدکننده در فیلم The Flash نام برده نشده، بنابراین به احتمال بسیار زیاد نقش ری فیشر در این فیلم همچنان سر جای خودش باقی خواهد ماند. با این حال اعلامیه جدید ری فیشر درباره والتر همادا نشان می‌دهد که او آینده‌ای به غیر از این دو پروژه را در دنیای گسترده DC نخواهد داشت.

والتر همادا جدیداً از برنامه‌های آینده خود جهت انتشار فیلم‌های DC رونمایی کرده، بنابراین به نظر نمی‌رسد که او به این زودی‌ها از وظیفه خود به عنوان تولید کننده در فیلم‌های DC انصراف دهد. تنها زمان مشخص خواهد کرد که آیا این کشمکش‌ها حضور کاراکتر سایبورگ را در فیلم‌های آینده دنیای گسترده DC تحت تأثیر قرار خواهد دارد یا خیر.

منبع: اسکرین‌رنت

برچسب‌ها: ، ، ،

مطالب جنجالی

Sorry. No data so far.

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

Your email address will not be published.