ساخت فیلم Avengers 5 در نهایت اتفاق خواهد افتاد

13 January 2021 - 12:18
Avengers 5

کوین فایگی (Kevin Feige) رئیس استودیوهای مارول گفته است که تولید فیلم Avengers 5 در نهایت اتفاق خواهد افتاد. در ادامه خبر با سینما فارس همراه باشید.

او اکنون مشغول فراهم کردن بازگشت دنیای سینمایی مارول در قالب سریال تلویزیونی با نام WandaVision در شبکه دیزنی پلاس بوده که قرار است آغازکننده فاز ۴ پروژه‌های دنیای سینمایی مارول باشد. سریال WandaVision شبکه دیزنی پلاس، اولین پروژه‌ای از دنیای سینمایی مارول می‌باشد که پس از وقفه‌ای طولانی به علت شیوع ویروس کرونا و تعطیلی سینماها قرار است پخش شود.

با وجود تغییراتی بزرگ در برنامه زمانی پخش پروژه‌های دنیای سینمایی مارول و تأخیر در روند ساخت آن‌ها، کار بر روی دنیای سینمایی مارول برای کوین فایگی و تیمش متوقف نشده چرا که آن‌ها پروژه‌های بسیاری را توسعه داده‌اند که قرار است در سال‌های آتی به نمایش گذاشته شوند. پیش از شیوع ویروس کرونا نیز، استودیوهای مارول از برنامه فاز ۴ خود در مراسم کامیک-کان سن‌دیگو در سال ۲۰۱۹ رونمایی کرده بود.

در حالی که فاز ۴ دنیای سینمایی مارول، شامل پروژه‌های گوناگونی از جمله داستان پیدایش برخی از کاراکترها و تولید ادامه برخی از فیلم‌ها و سریال‌های تلویزیونی برنامه‌ریزی شده برای شبکه دیزنی پلاس بوده ولی در این بین، جای خالی قسمت بعدی Avengers احساس شده است. حتی در زمان رونمایی کوین فایگی از پروژه‌های جدید دنیای سینمایی مارول در مراسم Disney’s Investor Day 2020، او هیچ اشاره‌ای به قسمت بعدی فیلم Avengers نکرد.

نبود خبرهایی از قسمت جدید فیلم Avengers نباید باعث به وجود آمدن نگرانی شود ولی با این حال مغز متفکر دنیای سینمایی مارول (کوین فایگی) تائید کرده که فیلم Avengers 5 در نهایت ساخته خواهد شد. او در حین صحبت با وب‌سایت IGN جهت تبلیغ سریال جدید مارول با نام WandaVision، مشخص کرد که در واقع قسمت دیگری از سری فیلم‌های Avengers در آینده وجود خواهد داشت، ولی او نگفت که این پروژه برای پخش در چه زمانی برنامه‌ریزی شده است. او در این مصاحبه گفت:

من می‌توانم بگویم که در فکرش هستم. من می‌توانم بگویم که بله، در مقطعی فیلم Avengers 5 ساخته خواهد شد.

گفته‌های او در این باره بسیاری را هیجان‌زده خواهد کرد و کسانی که نگران بوده‌اند دیگر فیلمی گروهی مانند فیلم Avengers از دنیای سینمایی مارول ساخته نخواهد شد را از نگرانی درخواهد آورد.

با نگاهی به گذشته، واقعاً هیچ دلیلی جهت نگرانی درباره اینکه استودیوهای مارول ساخت فیلم‌های Avengers را به طور دائم از پروژه‌های تولیدی خود کنار گذاشته‌اند وجود نخواهد داشت، مخصوصاً اینکه این فیلم‌ها، پرفروش‌ترین پروژه‌های آن‌ها بوده است. فیلم Avengers: Endgame از کل فیلم‌هایی که در سال ۲۰۲۰ در سینماهای آمریکا پخش شده‌اند بیشتر فروخته است، البته که شیوع ویروس کرونا و تعطیلی سینماها باعث به وجود آمدن این وضع تأسف‌بار در سال ۲۰۲۰ شده ولی به هر حال فروش ۲.۷۹۸ میلیارد دلاری این فیلم در باکس آفیس جهانی، رقم بسیار چشم‌گیری بوده است.

علاوه بر این، منطقی به نظر می‌رسد که در این مقطع، تمرکز کوین فایگی و تیمش بر روی پروژه‌های کوچک قرار گرفته چرا که اولاً، فیلم Avengers: Endgame به قدری بزرگ بوده که هر فیلم اونجرزی که پس از آن به نمایش درآید بلافاصله به صورت ناخودآگاه با فیلم Avengers: Endgame مقایسه خواهد شد که برای قسمت بعدی آن ناعادلانه خواهد بود. دوماً اینکه پس از پایان خط داستانی Infinity Saga، دنیای سینمای مارول دوباره در مرحله به وجود آوردن پیش‌زمینه‌ای جهت فیلم‌های Avengers آینده خود قرار گرفته که در این مرحله، آن‌ها کاراکترهای کلیدی را جهت جایگزینی کاراکترهایی که در قسمت قبلی فیلم Avengers از دنیای سینمایی مارول خارج شده‌اند، معرفی خواهند کرد.

در کل، این ایده خوبی است چرا که تضمین می‌کند قبل از به نمایش درآمدن فیلم جدید Avengers، مخاطبان با کاراکترهای جدید دنیای سینمایی مارول کاملاً آشنا شده باشند.

چون کوین فایگی به صورت رسمی تاریخی را برای پخش قسمت جدید سری فیلم‌های Avengers مشخص نکرده دلیل نمی‌شود که این فیلم در برنامه‌های آن‌ها قرار نداشته باشد. استودیوهای مارول به برنامه‌ریزی‌های طولانی مدت معروف است، بنابراین احتمال دارد که نه‌تنها آن‌ها برای پخش این فیلم برنامه‌ریزی کرده‌اند بلکه داستان در نظر گرفته شده برای آن را نیز مشخص کرده‌اند.

منبع: اسکرین‌رنت

برچسب‌ها: ، ،

مطالب جنجالی

Sorry. No data so far.

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

Your email address will not be published.