اثر جدیدی که بازیگران سریال Friends را دور هم جمع می‌کند

17 January 2021 - 23:43
سریال Friends

لیسا کودرو (Lisa Kudrow) طی مصاحبه‌ای با راب لو (Rob Lowe)، جزئیات بیشتری در مورد دیدار مجدد اعضای سریال Friends در استریمر HBO Max فاش کرد.

در طول پادکست لو، کودرو گفت که این پروژه در حال پیشرفت می‌باشد و در اوایل بهار شروع به فیلم‌برداری می‌شود. قدرت خبر اتحاد دوباره از بازیگر فیلم The Booksmart یعنی کودرو زمانی که متیو پری (Matthew Perry) در ماه نوامبر به اتحاد دوباره بازیگران Friends اشاره کرد، دوبرابر شد.

کودرو به لو گفت: من از قبل چیزی را برای آن فیلم‌برداری کردم بنابراین ما قطعا انجامش می‌دهیم.

کودرو که در این سریال پرطرفدار کمدی نقش فیبی بوفی را بازی می‌کرد همچنین به این نکته اشاره کرد که در این پروژه دوستان در HBO Max، نقش‌ها تکرار نمی‌شوند. در عوض، این اثر قرار است چیزی شبیه به اتحاد دوباره اخیر عوامل سریال Fresh Prince of Bel-Air باشد که در آن اعضای محبوب این سریال دوباره در نمایشی دیده شدند.

وی گفت: اگرچه گروه بازیگران به عنوان گروه دوستان صمیمی باز نخواهند گشت، اتحاد دوباره در HBO Max با فضا‌های آشنایی همراه خواهد بود. کودرو اظهار داشت که فیلم‌برداری این اثر در یک کافه (اشاره به کافه‌ای که قسمت اعظمی از فیلم‌برداری سریال Friends در آن انجام شد) و جاهایی که ما تا به حال در آن نبودیم انجام می‌شود.

او افزود که اتحاد دوباره زمانی که در نهایت در HBO Max اتفاق بیافتد، موقعیتی استثنایی برای عوامل و طرفداران برای همراهی خواهد بود.

کودرو گفت: این ما هستیم که دور هم جمع می‌شویم که زیاد اتفاق نمی‌افتد و از سال ۲۰۰۴ که فیلم‌برداری سریال تمام شد تا به حال جلوی مردم دور هم جمع نشده بودیم.

کودرو، جنیفر آنیستون (Jennifer Aniston)، کورتنی کاکس (Courteney Cox)، متیو پری، دیوید شویمر (David Schwimmer) و مت له‌بلانک (Matt LeBlanc) برای این اثر بدون نام و بدون فیلم‌نامه از HBO Max به جایگاه اصلی سریال در استودیو برداران وارنر یعنی جایگاه ۲۴ واقع در بربنک کالیفرنیا بازمی‌گردند. بن وینستون (Ben Winston) قرار است کارگردانی این اثر را انجام دهد. تهیه‌کنندگی اجرایی این اثر توسط بازیگران سریال اصلی به همراه سازندگان آن یعنی کوین برایت (Kevin Bright)، مارتا کافمن (Marta Kauffman) و دیوید کرین (David Crane) انجام می‌شود.

منبع: Deadline

مطالب جنجالی

Sorry. No data so far.

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

Your email address will not be published.