استریم HBO Max هری پاتر را در قالب سریال لایو اکشن باز می‌گرداند

26 January 2021 - 22:28

سریال تلویزیونی لایو اکشن هری پاتر در مرحله اولیه ساخت برای شبکه HBO Max قرار گرفته است. به گفته منابع خبری، تهیه‌کنندگان اجرایی کار در استریمر برادران وارنر در حال انجام چند مذاکره با نویسندگان احتمالی سریال هستند تا ایده‌های مختلف را گوش داده و این فانتزی دوست‌داشتنی را راهی تلویزیون کنند. به گفته این منابع، ایده‌‌های زیادی در مرحله ابتدایی جلسات نقد و بررسی، مطرح شده‌اند.

درحالیکه خبر رسیده مجریان شبکه اچ‌بی‌او مکس و برادران وارنر به دنبال نویسنده برای سریال هری پاتر هستند، هنوز هیچ نویسنده‌ای به تیم اضافه نشده و مذاکرات و جستجوها همچنان ادامه دارند و هیچ قراردادی امضا نشده است. اچ‌بی‌او مکس و برادران وارنر اعلام داشته‌اند: سریال هری پاتر در استودیو یا پلتفرم پخش در دست ساخت نیست.

گسترش دنیای هری پاتر اولویت اول اچ‌بی‌او مکس و برادران وارنر با همراهی جی‌کی رولینگ (J.K. Rowling) است. هری پاتر یکی از آثار ارزشمند وارنر است که ارزشِ توجه زیاد را داشته و فرنچایز دوست‌داشتنی باقی می‌ماند.

شنیدن خبر پیرامون صحبت‌هایی که برای ساخت سریال تلویزیونی هری پاتر شده با توجه به ارزش این فرنچایز جای تعجب ندارد. هشت فیلم از هفت کتاب رولینگ ساخته شده که ۷ میلیارد دلار فروش جهانی داشتند. برادران وارنر پیش درآمد Fantastic Beasts را نیز برای این فیلم ساخت که سری سوم آن سال آینده اکران می‌شود و دو سری دیگر پشت سر هم پخش می‌شوند.

ساخت سریال هری پاتر بخاطر اولویت قرار گرفتن استریم پخش اچ‌بی‌او‌ مکس توسط برادران وارنر است. این استریم سال گذشته راه اندازی شد و خانه‌ی تمامی فیلم‌های ارزشمند این کمپانی است. این پلتفرم خانه‌ی فیلم‌های کمیک دی‌سی و چندین اسپین‌آف تلویزیونی و کار اصلی است. این استریمر خانه سریال بسیار موفق فرندز، بازی تاج و تخت و سریال‌های اصلی اچ‌بی‌او، S** and the City است.

منبع: هالیوود ریپورتر

برچسب‌ها: ، ،

مطالب جنجالی

Sorry. No data so far.

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

Your email address will not be published.