راسل کرو به جمع بازیگران فیلم Thor: Love and Thunder پیوست

30 March 2021 - 13:26

راسل کرو قرار است در فیلم جدید دنیای سینمایی مارول با عنوان «ثور: عشق و تندر» در نقش کوتاهی حاضر شود.

هنوز نقشی که این بازیگر برنده جایز اسکار قرار است در این فیلم ایفا کند مشخص نشده ولی با این حال انتظار می‌رود که او نقش کوتاهی را در این فیلم داشته باشد. وظیفه کارگردانی فیلم Thor: Love and Thunder را کارگردان، تهیه‌کننده و فیلم‌نامه‌نویس نیوزیلندی با نام تایکا وایتیتی (Taika Waititi) بر عهده خواهد داشت.

او پیش از این نیز، وظیفه کارگردانی قسمت قبلی این فرنچایز با عنوان Thor: Ragnarok را در سال ۲۰۱۷ بر عهده داشته است. احتمال حضور راسل کرو (Russell Crowe) در فیلم Thor: Love and Thunder نیز برای اولین بار با انتشار تصاویری از این بازیگر در کشور استرالیا (محل فیلم‌برداری این فیلم) در میان دیگر بازیگران حاضر در این فیلم مطرح شده بود. کمپانی مارول هنوز هیچ‌گونه اظهار نظری را در این رابطه انجام نداده است.

تایکا وایتیتی، پیش از این نیز در قسمت قبلی این فرنچایز با نام Thor: Ragnarok، از بازیگرانی مانند مت دیمون (Matt Damon) برای به تصویر کشیدن نقش بدل کاراکتر لوکی، برادر بزرگ کریس همسورث (Chris Hemsworth) یعنی لوک همسورث (Luke Hemsworth) در نقش بدل کاراکتر ثور و سم نیل (Sam Neill) نیز در نقش بدل کاراکتر ادین در داستان این فیلم استفاده کرده بود.

از بازیگران اصلی حاضر در فیلم Thor: Love and Thunder نیز می‌توان به کریس همسورث در نقش ثور، ناتالی پورتمن (Natalie Portman) در نقش جین فاستر و تسا تامپسون (Tessa Thompson) در نقش والکری اشاره کرد. ناتالی پورتمن قرار است در این فیلم تبدیل به نسخه جدیدی از کاراکتر ثور شود.

وظیفه نقش‌آفرینی شخصیت منفی اصلی این فیلم را نیز کریستین بیل (Christian Bale) بر عهده خواهد داشت. او قرار است در این فیلم در نقش کاراکتری با نام «گور، قصاب خدایان» به ایفای نقش بپردازد. این پروژه، اولین فیلم کمیک بوکی می‌باشد که این بازیگر با اتمام سه‌گانه The Dark Knight کریستوفر نولان (Christopher Nolan) در سال ۲۰۱۲ تا به حال، در آن نقش‌آفرینی کرده است. تقریباً تمام اعضای گروه Guardians of the Galaxy دنیای سینمایی مارول، به غیر از کاراکتر گامورا زوئی سالدانیا (Zoe Saldana) قرار است در این فیلم حضور داشته باشند.

راسل کرو که برای هنرنمایی‌اش در فیلم Gladiator در سال ۲۰۰۰ برنده جایزه اسکار شده، آخرین بار در فیلم اکشن و دلهره‌آوری با نام Unhinged در سال ۲۰۲۰ در سینماها دیده شده است.

فیلم Thor: Love and Thunder قرار است در تاریخ ۶ مه ۲۰۲۲ (۱۶ اردیبهشت ماه ۱۴۰۱) در سینماها به نمایش گذاشته شود.

منبع: هالیوود ریپورتر

برچسب‌ها: ، ،

مطالب جنجالی

Sorry. No data so far.

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

Your email address will not be published.