لوسی لیو در نقش ضد قهرمان در فیلم شزم ۲ بازی خواهد کرد

13 April 2021 - 20:01

پس از هلن میرن، لوسی لیو نیز به فیلم مورد انتظار شزم ۲ پیوست و به عنوان شخصیت ضد قهرمان، در این فیلم بازی خواهد کرد.

لوسی لیو (Lucy Liu) قرارداد بازی در قسمت دوم فیلم شزم که شزم!: خشم خدایان (Shazam!: Fury of the Gods) نام دارد را امضا کرده است و به زودی در این فیلم به هنرنمایی خواهد پرداخت.

لیو در این فیلم قرار است در نقش شخصیت کالیپسو (Kalypso) به ایفای نقش بپردازد. این شخصیت در دنیای کامیک‌ها، حضور خاصی نداشته است اما می‌دانیم که طبق داستان‌های اساطیر یونانی، وی دختر اطلس بوده است.

شزم داستان پسر نوجوانی را روایت می‌کند که بعد از گفتن کلمه شزم، تبدیل به یک ابرقهرمان بزرگسال می‌شود که دارای قدرت‌های چندین خدای اساطیر یونانی است. یکی از آن خدایان، اطلس است.

تعداد دختران اطلس در داستان‌های یونانی متفاوت است اما اکثر آنها می‌گویند که وی دارای ۳ دختر بوده است. چند روز قبل بود که خبر انتخاب شدن هلن میرن (Helen Mirren) به عنوان بازیگر نقش هسپرا (Hespera) را به شما اعلام کردیم و اکنون لیو قرار است در نقش خواهر وی در این فیلم بازی کند.

با توجه به انتخاب دو دختر اطلس برای این فیلم، انتظار داریم که حداقل یک بازیگر دیگر نیز برای بازی در نقش سومین دختر اطلس و دیگر نقش منفی این فیلم، انتخاب شود تا شخصیت شزم با بازی زکری لی‌وای (Zachary Levi)، کار سختی برای شکست آنها داشته باشد.

البته ضد قهرمانی اصلی شزم، شخصیتی با نام بلک آدم (Black Adam) است که دوئین جانسون (Dwayne Johnson) اخیرا فیلم‌برداری فیلم وی را آغاز کرده و در آن نقش بازی می‌کند. آن فیلم قرار است در تاریخ ۲۹ ژوئیه ۲۰۲۲ (۷ مرداد ۱۴۰۱) اکران شود.

لازم به ذکر است که شزم!: خشم خدایان نیز قرار است در تاریخ ۲ ژوئن ۲۰۲۳ (۱۲ خرداد ۱۴۰۲) اکران شود و احتمالا به زودی، شاهد ساخته شدن فیلمی با محوریت این دو شخصیت خواهیم بود.

منبع: ورایتی

مطالب جنجالی

Sorry. No data so far.

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

Your email address will not be published.

  • Hadi gamer says:

    مطمئنم بهترین فیلم میشه مخصوصا دیسی مثل کمپانی مارول پروژه داره میخواد فیلم های جدید بسازه مخصوصا بلک آدام هم بهتر میشه