چهار بازیگر جدید به فیلم Killers of the Flower Moon پیوستند

25 فروردین 1400 - 20:04

چهار بازیگر جدید به فیلم هیجان‌انگیز Killers of the Flower Moon از اپل تی‌وی پلاس اضافه شدند. در یک بیانیه مطبوعاتی اعلام شد، تاتانکا مینز (Tatanka Means)، مایکل ابوت جونیور (Michael Abbott Jr)، پت هیلی (Pat Healy) و اسکات شپرد (Scott Shepherd) به جمع بازیگران این فیلم مورد انتظار پیوستند.

قبل از این چهار بازیگر، حضور لئوناردو دی کاپریو (Leonardo DiCaprio)، رابرت دنیرو (Robert DeNiro)، لی‌لی گلادستون (Lily Gladstone) و جسی پلمونس (Jesse Plemons) در فیلم Killers of the Flower Moon تایید شده بود.

فیلم Killers of the Flower Moon به کارگردانی و تهیه‌کنندگی مارتین اسکورسیزی (Martin Scorsese) براساس داستان واقعی پرفروش‌ترین رمان دیوید گرن (David Grann) ساخته شده است. داستان فیلم در دهه ۱۹۲۰ در اوکلاهما جریان دارد که در آن قتل زنجیره‌ای اعضای اوسیج که صاحب نفت بودند اتفاق می‌افتد.

مینز در نقش جان رن و ابوت در نقش فرانک اسمیت بازی خواهند کرد. هیلی نقش جان برگر را بازی خواهد کرد. جان برگر یک نماینده فدرال است که در مورد قتل‌ها زنجیره‌ای با تام وایت با نقش آفرینی جسی پلمونس همکاری می‌کند. و سرانجام شپرد نقش برایان بورکهارت، برادر ارنست بورکهارت (لئوناردو دی کاپریو) را بازی خواهد کرد.

علاوه بر بازیگران اعلام شده، هفته گذشته ویلیام بلو (William Belleau)، لوییس کانسلمی (Louis Cancelmi) و خوانندگان/ ترانه‌سرایان و برنده جایزه گرمی یعنی جیسون ایسبل (Jason Isbell) و استورگیل سیمپسون (Sturgill Simpson) به این پروژه پیوستند. این اولین فیلم اسکورسیزی پس از فیلم The Irishman و اولین فیلم او با دی کاپریو پس از فیلم The Wolf of Wall Street محسوب می‌شود. این فیلم هیجان‌انگیز قرار است حماسه دیگری در عرصه سینما به راه بیندازد و انتظار می‌رود مورد توجه منتقدان قرار بگیرد و جوایزی را دریافت کند.

منبع: collider

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.