تریلر سریال Mr. Corman منتشر شد

9 July 2021 - 15:03
Mr. Corman

تریلر سریال آینده شبکه اینترنتی اپل تی‌وی پلاس با عنوان «آقای کورمن» و با نقش‌آفرینی جوزف گوردون لویت منتشر شد.

جوزف گوردون لویت (Joseph Gordon-Levitt) علاوه بر نقش‌آفرینی در نقش اصلی این سریال، کارگردان، نویسنده و تهیه‌کننده اجرایی این پروژه نیز بوده است.

تریلر به نمایش درآمده از این سریال مورد انتظار نشان می‌دهد که بازیگر با تجربه و بسیار کارکشته‌ای مانند او، قطعاً می‌تواند تولیدکننده اصلی یک پروژه باشد چرا که او حتی پس از سال‌ها کار در صنعت سینما، همچنان توانسته قدرت خلاقیت خود را حفظ کند.

به نظر می‌رسد که سریال Mr. Corman، یکی از سریال‌های بسیار موفق به نمایش درآمده در امسال باشد چرا که علاوه بر نقش جوزف گوردون لویت در ساخت این پروژه، وظیفه تولید آن را نیز کمپانی مطرحی با نام A24 بر عهده داشته است.

همان‌طور که از نام این سریال نیز مشخص است، داستان آن بر روی کاراکتری رویاپرداز با نام جاش کورمن تمرکز دارد که آینده خود را در زمینه موسیقی رها کرده و تبدیل به معلمی در مدرسه ابتدایی عمومی واقع در شهری با نام دره سن فرناندو شده است.

او در زندگی‌اش با دست‌انداز‌های مختلفی مواجه شده که از جمله آن‌ها می‌توان به جدا شدن نامزدش با نام مگان از او، نقل مکان کردن دوست دوران دبیرستانش با نام ویکتور به خانه او و مبارزه کردن این کاراکتر با احساساتی مانند تنهایی، اضطراب و افکار تاریک اشاره کرد. او در حال تلاش و دست و پا زدن برای از بردن این احساسات و پیدا کردن مسیری مشخص در زندگی‌اش است.

بهترین مثال در این باره را نیز می‌توان در ابتدای تریلر به نمایش درآمده از این سریال مشاهده کرد. در این تریلر، او از دانش‌آموزان کلاسش می‌پرسد که آیا آن‌ها احساس خوش‌بختی می‌کنند و تنها یک دانش‌آموز دستش را بالا می‌برد. سپس از او نیز سؤال پرسیده می‌شود که آیا او احساس خوش‌بختی می‌کند و این کاراکتر نیز با لحنی نامطمئن به این سؤال جواب بله می‌دهد.

سریال Mr. Corman، سریالی عمیقاً احساسی و تحقق یافته درباره فردی گم شده و سردرگم از نسل هزاره (متولدین دهه ۱۹۸۰ میلادی تا اوایل دهه ۲۰۰۰) می‌باشد.

همان‌طور که گفته شد نقش کاراکتر اصلی این سریال یعنی جاش کورمن را جوزف گوردون لویت ایفا کرده است. علاوه بر او، نقش نامزد این کاراکتر را جونو تیمپل (Juno Temple) و نقش دوستش با نام ویکتور را نیز بازیگری با نام آرتورو کاسترو (Arturo Castro) ایفا کرده‌اند.

از دیگر بازیگران حاضر در این سریال نیز می‌توان به دبرا وینگر (Debra Winger)، بابی هال (Bobby Hall)، الکساندر جو (Alexander Jo)، جمی چانگ (Jamie Chung)، شنون وودوارد (Shannon Woodward) و هکتور هرناندز (Hector Hernandez) اشاره کرد.

بسیار خوب است که جوزف گوردون لویت دوباره به عرصه تلویزیون بازگشته چرا که او حرفه کاری خود را با نقش‌آفرینی در سریالی تلویزیونی آغاز کرده است.

با وجود این‌که این بازیگر شهرت خود را با بازی در سریال کمدی شبکه تلویزیونی NBC در سال ۱۹۹۶ با عنوان ۳rd Rock from the Sun، به دست آورده ولی او از آن موقع تا به حال، مشغول نقش‌آفرینی در فیلم‌های سینمایی بوده است. بازگشت او به عرصه سریال‌های تلویزیونی پس از چندین سال حضور موفق در سینما بسیار خوشایند است و همچنین بسیار خوب است که او علاوه بر نقش‌آفرینی در این پروژه، وظیفه کارگردانی و نویسندگی آن را نیز بر عهده داشته است.

دو قسمت ابتدایی سریال Mr. Corman قرار است در تاریخ ۶ اوت امسال (۱۵ مرداد ماه ۱۴۰۰) در شبکه اینترنتی اپل‌ تی‌وی پلاس منتشر شود و دیگر قسمت‌های آن نیز به صورت هفتگی پس از این تاریخ، در این شبکه به نمایش گذاشته خواهد شد.

تریلر به نمایش درآمده از این سریال را نیز می‌توان از طریق این لینک تماشا کرد.

منبع: کولایدر

مطالب جنجالی

Sorry. No data so far.

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

Your email address will not be published.