تریلر سریال The Shrink Next Door منتشر شد

19 June 2021 - 14:22
The Shrink Next Door

کمپانی اپل به‌تازگی از اولین تریلر سریال آینده خود با عنوان The Shrink Next Door رونمایی کرده است.

از بازیگران اصلی حاضر در این سریال کمدی تلخ، می‌توان به ویل فرل (Will Ferrell) و پل راد (Paul Rudd) اشاره کرد. این پروژه که جزء یکی از سریال‌های مورد انتظار امسال شبکه اپل تی‌وی پلاس می‌باشد، از ماجراهای واقعی الهام گرفته و داستانش به بررسی رابطه بین روان‌پزشکی بدخواه‌ و بیماری که زندگی‌اش توسط این دکتر دزدیده شده، می‌پردازد.

سریال کوتاه The Shrink Next Door قرار است در اواخر سال جاری در طی هشت قسمت در شبکه اینترنتی اپل‌ تی‌وی پلاس به نمایش گذاشته شود.

در اولین تریلر منتشر شده از این سریال می‌توان کاراکتری با نام مارتی (با نقش‌آفرینی ویل فرل) را مشاهده کرد که در روابطش با خواهر کوچک‌تر خود و کارش، قادر به یافتن خوشبختی نیست. این کاراکتر برای بهبود بخشیدن به سلامت روانی‌اش با دکتری با نام آیزاک هرشکوف (Dr. Isaac Herschkopf) ملاقات می‌کند.

این دکتر (با نقش‌آفرینی پل راد) در ابتدا از نگاه کاراکتر مارتی، روان‌پزشک فریبنده و جذابی به نظر می‌رسد که با اولویت قرار دادن بیمارش، قصد دارد به او کمک کند و حتی اگر این دکتر از راه‌های نامتعارف و غیرمعمول نیز استفاده کند، مهم نیست چرا که از نظر مارتی، او به شدت برای بهتر شدن حالت روحی‌اش به کمک احتیاج دارد و این دکتر به او کمک خواهد کرد. طرز فکر کاراکتر مارتی در رابطه با دکتر خود بدین شکل می‌باشد در حالی که این روان‌پزشک بدخواه،‌ در حال سو استفاده از حالت روحی شکننده مارتی است تا بتواند زندگی‌اش را کنترل کند.

نقش خواهر کوچک‌تر کاراکتر مارتی را در این سریال بازیگری با نام کاترین هان (Kathryn Hahn) ایفا کرده است. از کارهای قبلی این بازیگر می‌توان به سریال WandaVision شبکه اینترنتی دیزنی پلاس اشاره کرد.

در تریلر به نمایش گذاشته شده از سریال The Shrink Next Door، چیز زیادی از جنبه تاریک کاراکتر آیزاک هرشکوف به نمایش گذاشته نشده ولی با این حال از همان ابتدا کاملاً مشخص است که پل راد در این سریال در نقش کاراکتری حیله‌گر نقش‌آفرینی کرده که با به کار بردن کلمات دل‌چسب، توانسته اهداف واقعی‌اش را پنهان کند.

همان‌طور که پیش از این نیز اعلام شده بود، سریال The Shrink Next Door براساس پادکستی پرطرفدار با همین نام ساخته شده است. ویل فرل و پل راد علاوه بر نقش‌آفرینی در این سریال، وظیفه تهیه‌کنندگی اجرایی آن را نیز بر عهده داشته‌اند.

این سریال اولین باری است که این دو بازیگر قرار است پس از ۸ سال در کنار یکدیگر دیده شوند چرا که آخرین باری که آن‌ها در پروژه‌ای در کنار یکدیگر نقش‌آفرینی کرده‌اند مربوط به فیلم Anchorman 2: The Legend Continues در سال ۲۰۱۳ می‌باشد. کاملاً مشخص است که بسیاری از مخاطبان برای تماشای این سریال و دیدن این دو بازیگر در کنار یکدیگر بسیار هیجان‌زده هستند.

سه قسمت ابتدایی سریال The Shrink Next Door قرار است در تاریخ ۱۲ نوامبر امسال (۲۱ آبان ماه ۱۴۰۰) در شبکه اینترنتی اپل تی‌وی پلاس به نمایش گذاشته شود و قسمت‌های بعدی آن نیز به صورت هفتگی پس از این تاریخ در این شبکه پخش خواهد شد.

تریلر به نمایش درآمده از سریال The Shrink Next Door را می‌توان از طریق این لینک تماشا کرد.

منبع: کولایدر

مطالب جنجالی

Sorry. No data so far.

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

Your email address will not be published.