تیزر Don’t Look Up با بازی لئوناردو دی کاپریو و جنیفر لارنس

2 August 2021 - 21:44
تیزر Don't Look Up با بازی لئوناردو دی کاپریو و جنیفر لارنس

تیزر کوتاه فیلم پر ستاره و شدیدا مورد انتظار Don’t Look Up با بازی لئوناردو دی‌کاپریو، جنیفر لارنس و مریل استریپ، قبل از انتشار رسمی آن، لو رفته است.

فیلم به بالا نگاه نکن (Don’t Look Up)، کمدی جدیدی محصول شبکه استریم نتفلیکس است که تیم بازیگری بسیار مطرحی در آن بازی کرده‌اند و داستان تلاش دو اخترشناس برای نجات زمین را نشان می‌دهد.

در این فیلم لئوناردو دیکاپریو (Leonardo DiCaprio) و جنیفر لارنس (Jennifer Lawrence) در نقش دو اخترشناس که شهرتی ندارند، بازی کرده‌اند. این دو متوجه می‌شوند یک سیارک در حال حرکت به سمت زمین است و اگر کاری برای متوقف کردن آن انجام نشود، باعث نابودی زمین خواهد شد.

به غیر از این دو بازیگر اسکار برده، در این فیلم که توسط آدام مک‌کی (Adam McKay)؛ کارگردان مطرح و برنده اسکار ساخته شده است، بازیگران مطرح بسیاری به هنرنمایی پرداخته‌اند که باعث شده این فیلم تبدیل به یکی از مورد انتظارترین فیلم‌های چند سال اخیر سینما شود.

از بین بازیگرانی که نقش آنها در این فیلم مشخص شده است، می‌توان به مریل استریپ (Meryl Streep) اشاره کرد که در نقش رئیس جمهور آمریکا به هنرنمایی در این فیلم پرداخته است و جونا هیل (Jonah Hill) نیز در نقش فرزند وی بازی کرده است.

بازیگران مطرح دیگری چون کیت بلانشت (Cate Blanchett)، تیموتی شالامی (Timothée Chalamet)، متیو پری (Matthew Perry)، کریس ایوانز (Chris Evans)، تایلر پری (Tyler Perry) و آریانا گرانده (Ariana Grande) نیز، دیگر بازیگران این فیلم هستند.

مک‌کی در ابتدا گفته بود که این فیلم قرار است در مورد گرمایش جهانی و تغییرات اقلیمی باشد اما وی اخیرا گفته است که در این فیلم قرار است به این موضوع اشاره شود که اینترنت، تلفن همراه و دنیای مدرن، باعث شده است تا انسان‌ها دیگر و مثل سابق، با یکدیگر ارتباط نداشته باشند.

لازم به ذکر است که زمان انتشار فیلم به بالا نگاه نکن، هنوز مشخص نشده است اما انتظار می‌رود در اواخر سال کنونی میلادی، توسط شبکه نتفلیکس منتشر شود.

دانلود تیزر لو رفته فیلم Don’t Look Up با کیفیت ۴۸۰p

دانلود تیزر لو رفته فیلم Don’t Look Up با کیفیت ۷۲۰p

منبع: شبکه نتفلیکس

مطالب جنجالی

Sorry. No data so far.

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

Your email address will not be published.