تیزر فیلم ترسناک Last Night in Soho از ادگار رایت منتشر شد

23 May 2021 - 22:40
فیلم Last Night in Soho

تیزر یکی از مورد انتظارترین فیلم‌های ترسناک امسال یعنی Last Night in Soho از ادگار رایت با بازی آنیا تیلور-جوی و توماسین مک‌کنزی منتشر شد.

یکی از مورد انتظارترین فیلم‌های سال، فیلم ترسناک و روان‌شناختی Last Night in Soho از ادگار رایت (Edgar Wright) می‌باشد. تریلر این فیلم قرار است سه‌شنبه ۲۵ مه (۴ خرداد) منتشر شود. اما تا آن زمان تیزری از این فیلم منتشر شده است که آنیا تیلور-جوی (Anya Taylor-Joy) و توماسین مک‌کنزی (Thomasin McKenzie) را به تصویر می‌کشد.

این تیزر دقیقا به همان اندازه‌ای که از آخرین کار رایت انتظار داشتیم رازآلود و مبهم است. در این تیزر مشاهده می‌کنیم که مک‌کنزی خوابیده است و به نظر می‌رسد که دارد خواب می‌بیند که تیلور-جوی در حال رقصیدن در خیابان‌های آغشته به نئون لندن در سال ۱۹۶۰ است. با وجود این صحنه‌ها و برداشت‌های تیزر، می‌توان انتظار داشت که فیلم Last Night in Soho دارای رنگی مشابه فیلم‌های Scott Pilgrim vs. The World و Baby Driver از رایت و تدوین‌گر این فیلم یعنی پاول مکلیس (Paul Machliss) باشد.

این تیزر اولین بار در هنگام تبلیغات تجاری برای میزبانی از تیلور-جوی در برنامه Saturday Night Live منتشر شد. اگرچه طرح کلی داستان فیلم هنوز مشخص نشده است، ما برخی از جزئیات اصلی را می‌دانیم که نوید یک سفر وحشتناک در زمان را می‌دهد. مک‌کنزی نقش الوئیز را بازی می‌کند که یک دانشجو مد با حس ششم است که به سبک‌های دهه ۱۹۶۰ گرایش دارد. به نوعی، او به گذشته سفر می‌کند و با سندی با بازی تیلور-جوی، یک خواننده مشتاق که اتفاقا مورد ستایش الوئیز هم هست، ملاقات می‌کند. در حالی که سندی رویای خود را زندگی می‌کرد، متوجه شد که چراغ‌های نئون لندن چیزی شوم را پنهان می‌کنند.

رایت فیلم‌نامه اولیه این پروژه را در کنار کریستی ویلسون-کارینز (Krysty Wilson-Cairns) نوشت. مت اسمیت (Matt Smith)، دایانا ریگ (Diana Rigg)، جسی می لی (Jessie Mei Li)، ترنس استامپ (Terence Stamp) و ریتا توشینهگام (Rita Tushingham) به مک‌کنزی و تیلور-جوی پیوسته‌اند. رشته تاخیرهای مرتبط با همه‌گیری ویروس کرونا باعث شد رمز و راز پیرامون طرح فیلم قویتر شود، اما سرانجام اسرار در تاریخ ۲۹ اکتبر (۷ آبان) فاش خواهند شد.

تیزر این فیلم هیجان‌انگیز را در کانال یوتیوب مشاهده نمایید.

منبع: Collider

مطالب جنجالی

Sorry. No data so far.

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

Your email address will not be published.