تریلر جدیدی از بازسازی سریال Gossip Girl منتشر شد

12 June 2021 - 23:09
سریال Gossip Girl

سریال Gossip Girl بازگشته است؛ این‌بار با نسلی جدیدتر و جوانتر در تریلری از استریمر HBO Max.

این درام هرگز پیر نمی‌شود و با رونق گرفتن از رسانه‌های اجتماعی، چیزهای بیشتری وجود دارد که می‌تواند برای ثروتمندان مدرسه Upper Easters اشتباه باشد. جاش شوارتز (Josh Schwartz) و استفنی سوج (Stephanie Savage) که سریال اصلی را ساخته و برای CW به اجرا درآوردند، به عنوان تهیه‌کننده بازگشته‌اند. مجری پروژه این بازسازی جاشوا سفرن (Joshua Safran) می‌باشد که تهیه‌کننده اجرایی دو فصل آخر سریال اصلی نیز بود.

این بازسازی پیرامون یک گروه دبیرستانی جدید در یک دهه بعد از پایان اتفاقات سریال اصلی می‌باشد و بلاگر بدنام با همان نام با حرکتی جدید در اینستاگرام بازگشته است. سفرن به صراحت گفت که این دنباله سریال قبلی می‌باشد، به این معنی که ممکن است اعضای اصلی گروه بازیگران مانند بلیک لایولی (Blake Lively)، لیتون میستر (Leighton Meester) و پن بدجلی (Penn Badgley) نیز در این سریال حضور یابند. بازیگران جدید این سریال شامل امیلی آلین لیند (Emily Alyn Lind)، الی براون (Eli Brown)، ویتنی پیک (Whitney Peak)، توماس دورتی (Thomas Doherty)، جردن الکساندر (Jordan Alexander)، ایوان ماک (Evan Mock)، زایان مورنو (Zión Moreno)، ساوانا اسمیت (Savannah Smith) و تاوی گوینسون (Tavi Gevenson) می‌شوند. صد البته که این گروه بدون صدای نمادین بلاگر معروف یعنی کریستن بل (Kristen Bell) نمی‌توانست Gossip Girl دیگری داشته باشند.

استریمر HBO Max اعلام کرده است که این سریال بیشتر از نسخه اصلی دارای محتوای مناسب سنین بزرگسال خواهد بود. با این حال، سریال اصلی قبلا بسیار شوکه‌کننده بود و واقعا مشتاقیم که ببینیم این مقدار بیشتر چگونه در سریال به تصویر کشیده خواهد شد. تریلر این سریال اشاره می‌کند که چه چیزهایی برای ما در نظر گرفته است. بازسازی جدید مطمئنا در حال تلاش برای نشان دادن لبه تاریک‌تری از سریال قبل است که قطعا با بودجه قابل توجهی نیز همراه است.

این تریلر به ما فرصت این را می‌دهد تا بین دو سریال (اصلی و بازسازی) مقایسه‌هایی را انجام دهیم که مطمئنا ملودرام و هیاهوی سریال اصلی را هنگام به‌روزرسانی پیش‌فرض مخاطبان مدرن نگه می‌دارد.

سریال بازسازی‌شده Gossip Girl قرار است ۸ ژوئیه (۱۷ تیر) در استریمر HBO Max شروع به پخش کند.

تریلر این سریال را در کانال یوتیوب مشاهده نمایید.

منبع: Collider

برچسب‌ها: ، ، ،

مطالب جنجالی

Sorry. No data so far.

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

Your email address will not be published.