جزئیات بیشتری از داستان اسپین‌آف سریال ویچر مشخص شد

25 خرداد 1400 - 23:00

بنابر گفته سازنده انیمیشن ویچر: کابوسِ گرگ، در این انیمیشن به گذشته شخصیت گرالت سفر خواهیم کرد و نحوه تبدیل وی به یک ویچر را مشاهده خواهیم کرد.

لورن اشمیت (Lauren Schmidt)، شورانر و سازنده سریال محبوب ویچر (The Witcher)، در مصاحبه اخیر خود جزئیاتی را از داستان اسپین‌آف این سریال منتشر کرد.

این انیمیشن که ویچر: کابوسِ گرگ (The Witcher: Nightmare of the Wolf) نام دارد، با محوریت شخصیت وزمیر (Vesemir) که استاد شخصیت گرالت (Geralt) است، ساخته خواهد شد. در سریال ویچر، هنری کویل (Henry Cavill) در نقش گرالت بازی کرده است.

اشمیت که به مانند سریال، جزو تیم سازندگان این انیمیشن نیز می‌باشد، درباره داستان آن توضیحاتی ارائه داده است و گفته است که در این انیمیشن به گذشته سفر خواهیم کرد و با مرور زندگی وزمیر، با نحوه شکل گیری شخصیت گرالت آشنا خواهیم شد.

یک خانواده، دارای چندین نسل است. تمام چیزهایی که من به فرزندانم آموزش می‌دهم، چیزهایی هستند که از والدینم فرا گرفته و آنها نیز از والدین خود فرا گرفته‌اند.

وقتی شخصیت گرالت را در سریال مشاهده می‌کنیم، وی یک انسان بالغ است. وی صد سال عمر کرده و سالیان درازی است که روی پای خود ایستاده است.

(و این) برای بیننده سوال ایجاد می‌کند که وی چگونه کارهایی که مدام در حال انجام آنها است و قصد دارد آنها را به شخصیت سیری (Ciri) نیز آموزش دهد، یاد گرفته است؟

Beau DeMayo که یکی از نویسندگان سریال ویچر است، فیلم‌نامه این انیمیشن را نوشته است. وی درباره این انیمیشن و داستان آن گفت:

در این انیمیشن قصد داریم به بینندگانی که با سریال آشنا هستند، حس و تجربه‌ای متفاوت را منتقل کنیم که گویا برای نخستین بار، در حال دیدن دنیای ویچر هستند.

لازم به ذکر است که نتفلیکس در نظر دارد تا این انیمیشن و فصل دوم سریال ویچر را ر سال کنونی میلادی منتشر کند هرچند زمان دقیق انتشار آنها را اعلام نکرده است.

منبع: Variety

مطالب جنجالی

Sorry. No data so far.

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید