تریلر جدیدی از سریال Dr. Death منتشر شد

27 خرداد 1400 - 14:21
Dr. Death

شبکه اینترنتی Peacock با انتشار تریلر جدیدی از سریال جنایی آینده خود با عنوان «دکتر مرگ»، تاریخ برنامه‌ریزی شده برای پخش آن را به صورت رسمی اعلام کرده است.

فیلم‌نامه این سریال توسط پتریک مک‌منس (Patrick Macmanus) به قلم درآمده و او علاوه بر نوشتن فیلم‌نامه، مدیر این سریال و یکی از تهیه‌کنندگان اجرایی این پروژه نیز بوده است. او به‌تازگی اعلام کرده که این سریال قرار است در ماه ژوئیه سال جاری در شبکه اینترنتی Peacock به نمایش گذاشته شود.

فصل اول سریال Dr. Death حاوی هشت قسمت خواهد بود.

داستان این سریال ماجراهای دو پزشک با نام‌های رابرت هندرسون (Robert Henderson) و رندال کربی (Randall Kirby) که یکی جراح مغز و اعصاب و دیگری جراح عروق می‌باشد، را روایت می‌کند که در حال تلاش هستند تا دکتر مشهوری از جامعه پزشکی دالاس آمریکا با نام کریستوفر دانچ (Christopher Duntsch) را متوقف کنند.

آن‌ها کشف می‌کنند که این دکتر جان بسیاری از بیماران خود را در طی جراحی‌های پیچیده ولی روتین ستون فقرات گرفته است. این دو پزشک جهت کمک گرفتن برای متوقف کردن این دکتر، سراغ دادستانی از شهر دالاس با نام میشل شوگرت (Michelle Shughart) می‌روند تا بتوانند در برابر سیستم پزشکی ناکارآمدی که به این دکتر اجازه انجام این ‌کارها را داده، بجنگند.

نقش این دکتر مشهور را در این سریال، جاشوا جکسون (Joshua Jackson) ایفا کرده است. علاوه بر این بازیگر، الک بالدوین (Alec Baldwin) در نقش رابرت هندرسون، کریستین اسلیتر (Christian Slater) در نقش رندال کربی و آناسوفیا راب (AnnaSophia Robb) نیز در نقش میشل شوگرت در این سریال نقش‌آفرینی کرده‌اند.

در تریلر جدید به نمایش گذاشته شد از سریال Dr. Death، می‌توان نحوه نقش‌آفرینی جاشوا جکسون در نقش این دکتر مشهور را در این سریال مشاهده کرد. با توجه به این تریلر، کاراکتر او در این سریال از شخصیتی خونگرم، معمولی و جذاب تبدیل به شخصیتی با نگاه‌های سرد و غیردوستانه خواهد شد.

سریال Dr. Death براساس پادکستی با همین عنوان ساخته شده و داستانش نیز از ماجراهای وحشتناک دکتر مشهوری با نام کریستوفر دانچ و قهرمانانی که برای برقراری عدالت تمام تلاش خود را کرد‌ه‌اند، الهام گرفته است. داستان این سریال به ناتوانی و شکست سیستمی که جهت حفاظت از بی‌دفاع‌ترین کسانی که در جمع ما هستند طراحی شده، می‌پردازد. شمار قربانیان این پزشک، ۳۳ نفر می‌باشند.

تهیه‌کنندگان اجرایی این سریال شامل پتریک مک‌منس، تاد بلک (Todd Black)، جیسون بلومنتال (Jason Blumenthal)، استیو تیش (Steve Tisch) و تیلور لاتام (Taylor Latham)، هرنان لوپز (Hernan Lopez) و مارشان لویی (Marshall Lewy) از کمپانی Wondery می‌باشند. هرنان لوپز (Hernan Lopez) و مارشان لویی (Marshall Lewy) نیز تهیه‌کنندگان اجرایی پادکستی که این سریال براساس آن ساخته شده، هستند.

کارگردان‌های سریال Dr. Death را مگی کلی (Maggie Kiley)، جنیفر موریسون (Jennifer Morrison) و سو یانگ کیم (So Yong Kim) تشکیل می‌دهند. از کارهای قبلی آن‌ها می‌توان به کارگردانی سریال Riverdale توسط مگی کلی، سریال Euphoria توسط جنیفر موریسون و سریال Grand Army توسط سو یانگ کیم اشاره کرد.

سریال Dr. Death قرار است در تاریخ ۱۵ ژوئیه امسال (۲۴ تیر ماه ۱۴۰۰) در شبکه اینترنتی Peacock به نمایش گذاشته شود.

تریلر جدید پخش شده از این سریال را نیز می‌توان از طریق این لینک تماشا کرد.

منبع: کولایدر

برچسب‌ها: ، ، ،

مطالب جنجالی

Sorry. No data so far.

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید