اولین تصویر از فیلم Bones & All از لوکا گوادانینو منتشر شد

5 تیر 1400 - 22:28
فیلم Bones & All

در حال حاضر فیلم‌برداری جدیدترین پروژه لوکا گوادانینو یعنی فیلم Bones & All با بازی تیموتی شالامی و تیلور راسل در حال انجام می‌باشد.

تصویر جدیدی که از این فیلم منتشر شده است، دو بازیگر جوان این درام یعنی تیلور راسل (Taylor Russell) و تیموتی شالامی (Timothée Chalamet) را نشان می‌دهد. این فیلم در واقع دومین همکاری لوکا گوادانینو (Luca Guadagnino) و شالامی از زمان فیلم Call Me by Your Name می‌باشد. فیلم Bones & All همچنین باعث اتحاد دوباره گوادانینو با نویسنده مطرح یعنی دیوید کاجگانیچ (David Kajganich) می‌شود.

داستان فیلم Bones & All پیرامون کاراکتر مارن یرلی با بازی راسل است، وقتی که اقدام به جست‌وجوی پدرش کرده و تلاش می‌کند اطلاعات بیشتری درباره گذشته وحشتناک او پیدا کند. و این گذشته بدین گونه بود که او آدم‌ها را می‌خورد به ویژه افرادی که احساس می‌کرد با آن‌ها ارتباطی دارد. مارن در راه خود لی با بازی شالامی را می‌بیند. لی یک آدمخوار جوان و البته یک دوست است که برای ادامه سفر به مارن می‌پیوندد و این دو عاشق یکدیگر می‌شوند. این فیلم شامل بازیگران دیگری از جمله مارک رایلنس (Mark Rylance)، آندره هلند (André Holland)، فرانچسکا اسکورسیزی (Francesca Scorsese)، کلوئی سویگنی (Chloë Sevigny) می‌شود. البته شایان ذکر است که این فیلم باعث اتحاد دیگری بین گوادانینو و مایکل استالبرگ (Michael Stuhlbarg) می‌شود. استالبرگ نقش پدر شالامی را در فیلم Call Me by Your Name بازی کرد. مطمئنا گوادانینو علاقه زیادی به کار با همکاران پیشین خود دارد.

این فیلم براساس کتاب کمیل دی‌آنجلیس (Camille DeAngelis) با همین نام ساخته شده است که از آدمخواری به عنوان استعاره‌ای برای مردم محروم در دوره ریگان در آمریکا استفاده کرده بود.

اولین تصویری که دریافت کردیم، مطمئنا هیچ سرنخی در مورد موضوع وحشتناک فیلم به ما نمی‌دهد. ما فقط می‌بینیم که راسل و شالامی در یک پمپ بنزین در ناکجاآباد متوقف شده‌اند. قابل توجه است که آن‌ها از یکدیگر روی گردانده‌اند و همین امر باعث ایجاد یک ترکیب غمگینانه اما قابل توجه می‌شود. باز هم، گفت‌وگوهای حاضر پیرامون این فیلم به صورت خاصی عناصر آدمخواری آن را پنهان می‌کند، که ممکن است تاکتیک خوبی برای ایجاد تعجب در تماشاگران هنگام تماشا در سینما باشد. با این حال، با انتشار این کتاب که شش سال از آن گذشته است، اطلاعات پیرامون آن غیرمعمول است. اولین تریلر این فیلم ممکن است بینش بیشتری در مورد نحوه بازاریابی فیلم به ما ارائه دهد.

هنوز تاریخ اکرانی برای فیلم Bones & All در نظر گرفته نشده است، اما برای باخبر شدن از اطلاعات جدید با ما همراه باشید.

منبع:

مطالب جنجالی

Sorry. No data so far.

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید