فیلم بی‌مصرف‌ها 4 ساخته می‌شود

30 August 2021 - 22:27
فیلم The Expendables 4

پس از سال‌ها انتظار، سرانجام فیلم بی‌مصرف‌ها 4 ساخته خواهد شد.

فیلم بی‌مصرف‌ها 4 (The Expendables 4) قرار است با حضور بازیگرانی تازه در کنار بازیگران قبلی ساخته شود. سومین فیلم مجموعه بی‌مصرف‌ها در سال 2014 بر روی پرده سینماها به اکران درآمد و از آن زمان، طرفداران بسیاری منتظر چهارمین فیلم از این مجموعه فیلم پر از ستاره و اکشن هستند.

گزارش شده که چهارمین فیلم بی‌مصرف‌ها قرار است با بازی بازیگرانی همچون سیلور استالونه (Sylvester Stallone)، جیسون استاتهام (Jason Statham)، دولف لاندگرن (Dolph Lungren) و رندی کوچار (Randy Couture) که در سه فیلم قبلی این مجموعه حضور داشتند، ساخته شود.

علاوه بر این، در چهارمین فیلم بی‌مصرف‌ها بازیگران جدیدی همچون مگان فاکس (Megan Fox)، تونی جاآ (Tony Jaa) و کورتیس جانسون ملقب به فیفتی سنت (Curtis “50 Cent” Jackson) نقش‌آفرینی خواهند کرد. این فیلم قرار است توسط کارگردان اسکات وا (Scott Waugh) کارگردانی شود. او کارگردانی فیلم قانون شجاعت (Act of Valor) محصول سال 2012 و جنون سرعت (Need for Speed) محصول سال 2014 را در کارنامه دارد. تولید فیلم بی‌مصرف‌ها 4 قرار است از اکتبر سال 2021 شروع شود.

مجموعه فیلم‌های بی‌مصرف‌ها هدفش بازگرداندن ستاره‌های بزرگ و درخشان فیلم‌های اکشن از دهه 80 و 90 میلادی و قرار دادن همگی آنها در کنار یکدیگر در یک فیلم بزرگ و اکشن بوده است، با این حال، به نظر می‌رسد که چهارمین فیلم این مجموعه بیشتر بر روی جوان‌ترها تمرکز خواهد داشت.

جیسون استاتهام و مگان فاکس قرار است در این فیلم نقش اصلی زن و مرد را به تصویر بکشند. جفری گرینستین، رییس کمپانی ملنیوم مدیا، در مورد ساخت فیلم بی‌مصرف‌ها 4 می‌گوید:

بی‌مصرف‌ها بازگشته‌اند و ما بسیار هیجان‌زده هستیم تا بار دیگر فیلمی از این مجموعه فیلم پر از ستاره و اکشن را با همکاری کمپانی لاینزگیت بر روی پرده سینماها به اکران دربیاوریم. برای تازه کردن این مجموعه، ما چندین ستاره جدید و پر هیجان را به بازیگران قبلی اضافه کردیم.

شایعات پیرامون ساخت چهارمین فیلم مجموعه بی‌مصرف‌ها چندین سال است که بر سر زبان‌ها است اما حدود یک ماه پیش بود که سیلور استالونه از حضورش در این فیلم خبر داد. در فیلم‌های قبلی مجموعه بی‌مصرف‌ها بازیگرانی همچون آرنولد شوارتزنگر (Arnold Schwarzenegger)، هریسون فورد (Harrison Ford)، مل گیبسون (Mel Gibson)، تری کروز (Terry Crews)، وسلی اسنایپز (Wesley Snipes) و چند تن دیگر حضور داشته‌اند. انتظار می‌رود که در روزهای آینده نیز شاهد پیوستن بازیگران جدیدی به فیلم بی‌مصرف‌ها 4 باشیم.

با اینکه انتظار می‌رود تا فیلمبرداری فیلم بی‌مصرف‌ها 4 در پاییز امسال شروع شود اما هنوز تاریخ دقیقی از زمان اکران این فیلم مشخص نشده است.

منبع: کولایدر

مطالب جنجالی

Sorry. No data so far.

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

Your email address will not be published.