پوستر سریال The Wheel of Time منتشر شد

8 October 2021 - 08:14
سریال The Wheel of Time

کمپانی آمازون، پوستری تازه برای سریال The Wheel of Time منتشر کرده است که قهرمانان و شروران آن را به تصویر می‌کشد.

سریال چرخ زمان (The Wheel of Time)، اقتباسی از مجموعه کتابی فانتزی به همین نام نوشته رابرت جوردن (Robert Jordan) است. پخش فصل اول سریال چرخ زمان قرار است از تاریخ 19 نوامبر سال 2021 میلادی بر روی سرویس آنلاین آمازون پرایم ویدیو شروع شود.

قبل از انتشار این پوستر تازه، دو تصویر جدید نیز برای این فصل از سریال چرخ زمان منتشر شده بود. یکی از تصاویر، مویرین دامودرد با بازی رزموند پایک (Rosamund Pike) را نشان می‌دهد و دیگری نیز الان مندراگوران با بازی دنیل هنری (Daniel Henney) را به تصویر کشیده است.

دیگر بازیگرانی که قرار است در سریال چرخ زمان نقش‌آفرینی کنند نیز شامل جاشوا استرادوفسکی (Josha Stradowski) در نقش رند التور، مارکوس روثرفورد (Marcus Rutherford) در نقش پری آیبار، زوئی رابینز (Zoë Robins) در نقش نیناوی المیرا، مدلین مدن (Madeleine Madden) در نقش اجوین الور، مایکل مک الهاتون (Michael McElhatton) در نقش تم التور و آلوارو مورته (Álvaro Morte) در نقش لوگین آلبار است.

از جمله دیگر بازیگران نیز می‌توان به ماریا دویل کندی (Maria Doyle Kennedy)، پریانکا بوس (Priyanka Bose)، دریل مک کورمک (Daryl McCormack)، سوفی اوکندو (Sophie Okonedo)، کلیر پرکینز (Clare Perkins) و کای الکساندر (Kae Alexander) اشاره کرد.

پخش فصل اول سریال چرخ زمان قرار است از 19 نوامبر سال 2021 میلادی شروع شود. سرویس آنلاین آمازون پرایم ویدیو، این سریال را برای فصل دوم تمدید کرده است. تولید فصل دوم سریال قرار است از ماه جولای سال آینده میلادی شروع شود. در زیر می‌توانید تصاویر و پوسترهای منتشر شده برای فصل اول سریال چرخ زمان را مشاهده کنید.

منبع: کولایدر

مطالب جنجالی

Sorry. No data so far.

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

Your email address will not be published.