جزییات جدید و لیست موسیقی‌متن‌های فیلم Dunkirk منتشر شد | هنرنمایی دیگری از هنس زیمر

جزییات جدید و لیست موسیقی‌متن‌های فیلم Dunkirk منتشر شد | هنرنمایی دیگری از هنس زیمر

- دراخبار فیلم
۱

در گذشته هنس زیمر (Hans Zimmer) و کریستوفر نولان (Christopher Nolan) در فیلم‌هایی همچون Interstellar، Inception «سرآغاز» و سه‌گانه‌ Dark Knight «شوالیه سیاه» همکاری کرده‌اند. حال برای طرفداران جای خوشحالی دارد که بار دیگر آهنگساز معروف این صنعت قرار است با کریستوفر نولان در فیلم جدیدش همکاری کند. برای اطلاعات بیش‌تر، با سایت سینماگیمفا همراه باشید.

اکنون که به اکران فیلم جدید کریستوفر نولان یعنی فیلم Dunkirk «دانکرک» نزدیک‌تر شده‌ایم، باید منتظر اخبار و اطلاعات جدید و بیش‌تری از آن باشیم. این بار این کارگردان جوان و مشهور این روزهای سینمای هالیوود سعی کرده کمی از فضای فیلم‌های گذشته‌ی خود فاصله بگیرد و یک اثر در رابطه با جنگ جهانی دوم بسازد. اثری که قرار است روایت حادثه معروف و واقعی دانکرک را به تصویر بکشد. اکنون اطلاعات جدیدی از موسیقی متن این اثر توسط سایت EW منتشر شده است که می‌تواند بسیاری از طرفداران این فیلم را هیجان زده کند.

همه‌ی ما از کیفیت آثار هنس زیمر و همچنین از اهمیت کار او در فیلم‌ها آگاهی داریم. حال به نظر می‌رسد که او در این فیلم هم قصد دارد بار دیگر هنر خود را به سینمادوستان نشان دهد و این بار به نظر می‌رسد نقشی اساسی را ایفا خواهد کرد. کریستوفر نولان در بیانیه جدیدی در خصوص موسیقی متن‌های این فیلم و تاثیر هنس زیمر در آن گفت:

دانکرک یکی از عظیم‌ترین ماجراهای با تعلیق تمام تاریخ است و فیلم ما به یک موسیقی نیاز دارد تا این حس را منعکس کند و مخاطب را در داستان [فیلم] به سویی سوق دهد که هیجان و دلهره بیش‌تری را نسبت به یک فیلم جنگی ببیند.

کار منحصر به فرد هنس با استفاده تصویر، صدا و موسیقی از این حس مخاطب را در داستان تحریک می‌کند.

همچنین شما می‌توانید لیست موسیقی‌متن‌های فیلم را در پایین مشاهده کنید.

لیست موسیقی‌‌متن‌ فیلم

۱٫ The Mole
۲٫ We Need Our Army Back
۳٫ Shivering Soldier
۴٫ Supermarine
۵٫ The Tide
۶٫ Regimental Brothers
۷٫ Impulse
۸٫ Home
۹٫ The Oil
۱۰٫ Variation 15 (Dunkirk)
۱۱ . End Titles

چندی پیش خبری منتشر شد که مدت زمان فیلم را ۱ ساعت و ۴۷ دقیقه اعلام کرده بود. این یعنی اینکه دانکرک یکی از کوتاه‌تری فیلم‌های نولان خواهد بود. این قضیه می‌تواند هم تبعات مثبت داشته باشد و هم تبعات منفی که باید در ادامه دید چه خواهد شد.

فیلم Dunkirk «دانکرک» در تاریخ ۲۱ جولای ۲۰۱۷ برابر با ۳۰ تیر ۹۶ در سینماها اکران خواهد شد.

منبع: EW

1 نظر

  1. دوست داشتم رامین جوادی آهنگساز فیلم باشه ولی بزرگ تر از هنس زیمر هم که نداریم

ارسال یک دیدگاه

همچنین ممکن است دوست داشته باشید

تاریخ پخش احتمالی و تعداد قسمت‌های سریال Witcher مشخص شد

سریال اقتباسی جدید نت‌فلیکس از سری کتاب‌های فانتزی