جو کارناهان نوشتن فیلمنامه Uncharted را بر عهده گرفت

سونی به آرامی در حال برنامه ریزی لازم برای ساخت فیلمی سینمایی از فرانچایز مشهور و محبوب خود یعنی Uncharted است. اگر چه زمزمه ها در مورد ساخت فیلمی بر اساس این بازی از مدت ها قبل مطرح شده است ولی هر بار مشکلاتی باعث کند شدن روند ساخت این فیلم شده اما اکنون به نظر می رسد که سونی مصمم است که به زودی پروژه ساخت این فیلم را کلید بزند.

سونی مذاکراتی با کارگردان هایی چون دیوید راسل (David O. Russell) و سث گوردون (Seth Gordon) برای به دست گرفتن سکان ساخت این فیلم داشته اما با هیچ کدام به توافق نرسیده است. با این ترتیب به نظر می رسد تاریخ اکران فیلم که در ابتدا سال ۲۰۱۷ ذکر شده بود مسلما دچار تغییر خواهد شد. سونی در حال حاضر تمرکز خود را بر روی نوشتن فیلمنامه این اثر گذاشته است تا پس از تکمیل فیلمنامه تلاش خود را برای یافتن کارگردان مناسب آغاز کند. به تازگی سونی جو کارناهان (Joe Carnahan) نویسنده و کارگردان فیلم هایی چون The A-Team و The Grey را برای نوشتن فیلمنامه این اثر انتخاب کرده است. کارناهان نیز خود تایید کرده که برای نوشتن فیلمنامه این اثر انتخاب شده اما وی نقش مستقیمی در روند ساخت فیلم Uncharted ندارد چرا که خود مشغول ساخت فیلم Bad Boys 3 با بازی ویل اسمیت و مارتین لاورنس است و سونی قطعا تاریخ اکران فیلم Uncharted را دچار تغییر خواهد کرد تا پروسه ساخت Bad Boys 3 به پایان برسد و کارناهان بتواند تمرکز اصلی خود را روی فیلمنامه Uncharted قرار دهد.

انتخاب او می‌تواند این امید را به طرفداران این بازی بدهد که همچون دنیای بازی، در فیلم این عنوان نیز شاهد شوخی های جالب و زیبا باشیم. البته بسیاری اعتقاد دارند که این انتخاب تنها برای گنجاندن شوخی در فیلم نبوده است بلکه سونی با انتخاب کارناهان قصد دارد فیلم از نظر اکشن نیز کیفیت قابل قبولی داشته باشد. با این وجود هنوز بازیگر نقش نیتن دریک انتخاب نشده است و این در حالی است که از مدت ها قبل خبر مذاکره سونی با مارک والبرگ برای بازی در این نقش منتشر شده است.

فیلم Uncharted قرار است در سال ۲۰۱۷ اکران شود ولی با توجه به شرایط موجود به احتمال فراوان تاریخ اکران آن دچار تغییر خواهد شد. این در حالی است که رقیب این بازی در دنیای گیم یعنی Tomb Raider نیز در حال آماده سازی برای ورود مجدد به دنیای سینما است و باید ببینیم رقابت این دو اینبار در پرده نقره ای به چه شکل خواهد بود.

12345678910 (هیچ امتیازی ثبت نشده)
Loading...
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید