مدیر پلی‌استیشن فیلم Uncharted و سریال The Last of Us را آغاز راه می‌داند

13 January 2021 - 01:00

جیم رایان رئیس و مدیرعامل Sony Interactive Entertainment در مراسم CEO 2021 در قالب یک پیام ویدئویی حاضر شد و به صحبت در مورد برنامه‌های آینده‌ی این شرکت از جمله فیلم Uncharted پرداخت. با سینما فارس همراه باشید.

رایان فیلم Uncharted و سریال The Last of Us را تنها یک آغاز دانست و این نشان می‌دهد که باید منتظر عناوین بیشتری باشیم. با توجه به این‌که گفته شد در اواخر سال گذشته سونی در حال ساخت ۱۰ فیلم و سریال بر اساس عناوین انحصاری پلی‌استیشن در مدیوم سینما و تلویزیون است، به‌نظر می‌رسد سخنان رایان با این دیدگاه هم راستا باشد. او در جریان رویداد کوتاه CES 2021 گفت:

ما از آوردن بهترین عناوین انحصاری پلی‌استیشن به رسانه‌های جدید مانند فیلم و تلویزیون بسیار هیجان زده هستیم. امسال فیلم Uncharted را براساس عناوین ماجراجویی برجسته‌ی خودمان منتشر خواهیم کرد. سریال The Last of Us نیز برای شبکه‌ی اچ‌بی‌او (HBO)، عرضه خواهد شد. این تازه آغاز گسترش داستان گویی ما است. سونی یک شرکت سرگرمی با رویکردی خلاقانه است و هیچ موضوعی بیشتر از سرگرمی برای ما اهمیت ندارد.

فیلم Uncharted قرار است از ۲۶ خرداد ۱۴۰۰ (۱۶ ژوئیه ۲۰۲۱) در سینماها اکران شود. در این فیلم تام هالند در نقش نیتن دریک، مارک والبرگ در نقش ویکتور سالیوان و آنتونیو باندراس در نقش منفی حضور دارند. در این فیلم همچنین سوفیا علی و تاتی گابریل حضور خواهند داشت. روبن فلیشر کارگردان Venom کارگردانی این فیلم را بر عهده دارد. در اقتباس The Last of Us برای نمایش در شبکه‌ی اچ‌بی‌او، کریگ مازین علاوه بر نیل دراکمن، به عنوان نویسنده حضور دارد. این سریال تولید مشترکی بین Sony Pictures و PlayStation Productions خواهد بود که آن را به اولین سریال تلویزیونی پلی‌استیشن تبدیل می‌کند.

منبع: کامیک‌بوک

برچسب‌ها: ، ،

مطالب جنجالی

Sorry. No data so far.

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

Your email address will not be published.