تاریخ برگزاری جوایز اتحادیه بازیگران ۲۰۲۰ تغییر کرد

۵ مرداد ۱۳۹۸ - ۲۰:۰۰

جوایز ۲۰۲۰ SAG دارای تاریخ جدیدی شد. مراسم ابتدا قرار بود در تاریخ ۲۶ ژانویه ۲۰۲۰ (۶ بهمن)، شبی که بزرگترین مراسم صنعت موسیقی یعنی جوایز Grammy در آن قرار دارد، برگذار شود. در ادامه‌ی خبر با سینما فارس همراه باشید.

به گفته‌ی برگزارکنندگان، تاریخ برگزاری بیست و ششمین دوره‌ی این مراسم سالانه که سابقاً در روز پنجشنبه ۲۶ ژانویه بود به روز یکشنبه ۱۹ ژانویه (۲۹ دی) تغییر یافت. تاریخ قبلی پخش زنده‌ی SAG Awards که از شبکه‌های TNT و TBS پخش خواهد شد با تاریخ پخش زنده‌ی جوایز Grammy که از CBS پخش خواهد شد، تداخل داشت.

برگزارکنندگان همچنین اضافه کردند که قرارداد خودشان با TBS و TNT برای پوشش این مراسم را طولانی‌تر کرده‌اند. مهلت ارسال آثار از ۲۹ ژوئیه (۷ مرداد) تا ۲۱ اکتبر (۲۹ مهر)، آغاز رای‌گیری در ۱۴ نوامبر (۲۳ آبان) و پایان آن در ۵ عصر (به وقت آمریکا) ۸ دسامبر (۱۷ آذر) خواهد بود. اسامی نامزد شدگان ۱۱ دسامبر (۲۰ آذر) اعلام خواهد شد و رای گیری نهایی از ۱۷ دسامبر (۲۶ آذر) آغاز شده و در عصر روز ۱۷ ژانویه (۲۷ دی) پایان خواهد یافت.

پیش از آنکه برگزارکنندگان، جوایز Grammy یا دلیل خاص دیگری را اعلام کنند، تغییر تاریخ مراسم برای برخی از بینندگان تعجبی نداشت؛ زیرا شبکه‌های تلویزیونی به رویدادی بیشتر توجه خواهند کرد بیشترین بیننده را به خود جذب کند.

علاوه بر این‌ها، مراسم جوایز Oscar زودتر در سال ۲۰۲۰ پخش خواهد شد؛ این مراسم قرار است در ۹ فوریه (۲۰ بهمن)، ۱۵ روز زودتر از تاریخ برگذاری مراسم در سال ۲۰۱۹ و نزدیک به یک ماه زودتر از تاریخ برگذاری مراسم در سال ۲۰۱۸، برگذار شود. تهیه کنندگان جوایز SAG و برگزارکنندگان جوایز دیگر، تاریخ‌های کمی برای زمان‌بندی مراسم خود در اختیار دارند و بعضی برای انتخاب و اختصاص تاریخی به مراسم خود در پنجره‌ی کوتاه فصل جوایز، دچار چالش‌هایی شده‌اند.

برنامه‌گزاران باتجربه، نگرانی خود را در مورد فصل جوایز کوتاه اینگونه بیان می‌کنند:

فضایی برای نفس کشیدن ندارید.

فردی پیشتر به The Hollywood Reporter گفته بود:

از آغاز [فصل جوایز] در تنگنا قرار می‌گیرید.

بر اساس شواهد به دست آمده، جوایز BAFTA، فستیوال فیلم Santa Barbara و فستیوال بین المللی فیلم Palm Springs در میان فستیوال‌ها و مراسمی که امسال زودتر از موعد معمول برگذار خواهند شد، قرار دارند.

تاریخ اولیه جوایز ۲۰۲۰ SAG درست مطابق سال گذشته در همان آخر هفته قرار داشت که در سال ۲۰۱۹ برابر با ۲۷ ژانویه می‌شد. جوایز Grammy در طرف دیگر، دو هفته زودتر از سال ۲۰۱۹ در سال ۲۰۲۰ برگزار خواهد شد [۲۶ ژانویه (۶ بهمن) در مقابل ۱۰ فوریه (۲۱ بهمن)]. در طول ۱۰ سال گذشته، این مراسم صنعت موسیقی در تاریخ مشخصی و در اواسط فوریه برگزار شده است؛ به غیر از سال ۲۰۱۰، سال ۲۰۱۴ و سال ۲۰۱۸ که برنامه در آخرین آخر هفته‌ی ژانویه انجام شد.

بیست و ششمین جوایز سالانه‌ی Screen Actors Guild در روز ۲۹ دی در ساعت ۲۰ به وقت آمریکا از شبکه‌های TNT و TBS  بصورت زنده پخش خواهد شد.

منبع: هالیوود ریپورتر

0
برچسب‌ها: ، ، ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Click to Insert Smiley

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNoLOLSillyBeautyLashesCuteShyBlushKissedIn LoveDroolGiggleSnickerHeh!SmirkWiltWeepIDKStruggleSide FrownDazedHypnotizedSweatEek!Roll EyesSarcasmDisdainSmugMoney MouthFoot in MouthShut MouthQuietShameBeat UpMeanEvil GrinGrit TeethShoutPissed OffReally PissedMad RazzDrunken RazzSickYawnSleepyDanceClapJumpHandshakeHigh FiveHug LeftHug RightKiss BlowKissingByeGo AwayCall MeOn the PhoneSecretMeetingWavingStopTime OutTalk to the HandLoserLyingDOH!Fingers CrossedWaitingSuspenseTremblePrayWorshipStarvingEatVictoryCurseAlienAngelClownCowboyCyclopsDevilDoctorFemale FighterMale FighterMohawkMusicNerdPartyPirateSkywalkerSnowmanSoldierVampireZombie KillerGhostSkeletonBunnyCatCat 2ChickChickenChicken 2CowCow 2DogDog 2DuckGoatHippoKoalaLionMonkeyMonkey 2MousePandaPigPig 2SheepSheep 2ReindeerSnailTigerTurtleBeerDrinkLiquorCoffeeCakePizzaWatermelonBowlPlateCanFemaleMaleHeartBroken HeartRoseDead RosePeaceYin YangUS FlagMoonStarSunCloudyRainThunderUmbrellaRainbowMusic NoteAirplaneCarIslandAnnouncebrbMailCellPhoneCameraFilmTVClockLampSearchCoinsComputerConsolePresentSoccerCloverPumpkinBombHammerKnifeHandcuffsPillPoopCigarette