آلفونسو کوارون قراردادی را برای تولید محتوا با Apple به امضا رساند

به گزارش The Hollywood Reporter، کارگردان برنده‌ی اسکار آلفونسو کوارون (Alfonso Cuarón) قراردادی را برای خلق پروژه‌های تلویزیونی برای Apple TV+ با کمپانی Apple به امضا رساند. در ادامه‌ی خبر با سینما فارس همراه باشید.

این قرارداد تمایل Apple برای کسب اعتبار و جوایز معتبر را آشکار می‌سازد زیرا فیلم Roma از کوارون که توانست جایزه‌ی اسکار را در سال گذشته به دست بیاورد، متعلق به Netflix بود. کوارون از سال ۲۰۰۷، ۱۰ بار برای دریافت جایزه‌ی اسکار نامزد شده است که چهار مورد شامل بهترین کارگردانی و بهترین فیلم‌برداری برای Roma و همچنین بهترین کارگردانی و بهترین تدوین فیلم برای Gravity در سال ۲۰۱۳ را به دست آورده است. Roma همچنین جایزه‌ی اسکار برای بهترین فیلم خارجی زبان را نیز در سال گذشته دریافت کرد، اما این دستاورد از نظر فنی متعلق به کشوری است که فیلم آن را نمایندگی می‌کند و به فیلمساز تعلق ندارد.

آخرین کار کوارون بر روی سریالی تلویزیونی به سریال کوتاه Believe،  ساخته‌ی شبکه‌ی NBC که درامی فانتزی و ۱۳ قسمتی بود، برمی‌گردد. او همچنین بر روی تعداد انگشت‌شماری از قسمت‌های سریال تلویزیونی مکزیکی Hora Marcada نیز کار کرده است؛ پروژه‌ای که در آن با فیلم‌سازانی شامل امانوئل لوبزکی (Emmanuel Lubezki) و گیرمو دل تورو (Guillermo del Toro) همکاری کرد.

او به صف بزرگی از افراد با استعدادی که در محتوای تولید شده توسط Apple TV+ نقش دارند، پیوسته است. افرادی که شامل اپرا وینفری (Oprah Winfrey)، استیون اسپیلبرگ (Steven Spielberg)، جنیفر انیستون (Jennifer Aniston)، ریس ویترسپون (Reese Witherspoon)، اکتاویا اسپنسر (Octavia Spencer)، جی.جی. آبرامز (J.J. Abrams)، جیسون موموآ (Jason Momoa)، ام. نایت شیامالان (M. Night Shyamalan)، جان ام. چو (Jon M. Chu)، استیو کارل (Steve Carell)، الفری وودارد (Alfre Woodard)، کمیل نانجیانی (Kumail Nanjiani)، سارا بارلیس (Sara Bareilles) و بسیاری دیگر می‌شوند.

Apple TV+ در ۱ نوامبر (۱۰ آبان) با هزینه‌ی ماهانه ۴/۹۹ دلار آغاز به کار خواهد کرد.

منبع: Comingsoon

12345678910 (هیچ امتیازی ثبت نشده)
Loading...

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید