Joker به اولین فیلم ریت R با فروش بالای ۱ میلیارد دلار تبدیل شد

به نظر می‌آید مردم واقعا Joker «جوکر» را دوست دارند. این داستان اریجین از مشهورترین دشمن بتمن به اولین فیلم ریت R تاریخ تبدیل شد که فروشش از ۱ میلیارد دلار عبور می‌کند. این هفتمین فیلم امسال است که فروش آن از ۱ میلیارد دلار عبور کرده و همچنین اولین فیلم امسال به جز محصولات دیزنی است که این رکورد را ثبت کرده است. استودیوی برادران وارنر تاکنون فقط ۴ فیلم داشته که فروش آن‌ها از ۱ میلیارد دلار عبور کرده و در نیمی از آن‌ها جوکر حضور داشته است. در ادامه خبر با سینمافارس همراه باشید.

رویکرد متفاوت تاد فیلیپس (Todd Phillips) به این شخصیت نمادین در هفته‌های قبل از اکرانش با انتقادات زیادی روبرو شد، و برخی آن را به دلیل ترویج خشونت مورد نقد قرار دادند. اما Joker نشان داده در باکس آفیس هیچکس جلودارش نیست. این فیلم رکورد افتتاحیه ماه اکتبر و چندین رکورد مهم دیگر را طی اکرانش شکسته است. همچنین احتمال نامزد شدن واکین فینیکس (Joaquin Phoenix) به عنوان بهترین بازیگر مرد اسکار خیلی زیاد است.

Joker بردی کاملا ضروری برای برادران وارنر است که طی چند ماه گذشته فیلم‌های ناموفق The Goldfinch «فنچ طلایی»، The Kitchen «کیچن»، Motherless Brooklyn «بروکلین بی‌مادر» و Doctor Sleep «دکتر اسلیپ» را اکران کرده است. این اقتباس کامیک بوکی با الهام از آثار اسکورسیزی بودجه متوسط ۶۲ میلیون دلاری داشته، که همین نکته آن را به سودآورترین فیلم کامیک بوکی تاریخ هم تبدیل می‌کند.

اگرچه ساخت یک دنباله برای فیلمی که چنین فروش قابل تحسینی داشته کاملا منطقی است، اما هنوز برنامه مشخصی برای ساخت دنباله آن وجود ندارد. فیلیپس و فینیکس به ساخت دنباله علاقه دارند اما به شرطی که داستانی متناسب با دوران امروزی برای آن پیدا کنند.

منبع: Collider

12345678910 (هیچ امتیازی ثبت نشده)
Loading...
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید