بازگشت لورن کوهن در تیزر پایانی فصل دهم سریال The Walking Dead

7 April 2020 - 23:00

شبکه AMC نخستین تیزر تبلیغاتی از قسمت شانزدهم و پایانی فصل دهم موردانتظار سریال The Walking Dead (مردگان متحرک)، که عنوان فصل پایانیش A Certain Doom می‌باشد، را منتشر کرده است‌‌؛ که نخستین تصویر از برگشت مگی را به ما نشان می‌دهد، درحالی‌که بازماندگان اصلی داستان ما برای مبارزه با نجواگران که حالا تحت رهبری بتا هستند نهایت تلاششان را می‌کنند. قسمت جدید این سریال، که قصه‌اش توسط جیم بارنز (Jim Barnes)، الی جورن (Eli Jorne)، و کوری رید (Corey Reed) نوشته شده است و توسط گرگ نیکوترو (Greg Nicotero) بر اساس فیلم‌نامه‌ای نوشته رید کارگردانی می‌شود، قرار است امسال به روی آنتن تلویزیون برود. شما می‌توانید این تیزر را در پایان خبر مشاهده کنید. در ادامه خبر با سینما فارس همراه باشید.

داستان سریال The Walking Dead ده سال پیش شروع شد و به روایت قصه مردی می‌پردازد که سعی داشت خانواده‌اش را پیدا کند. آن خانواده بزرگ شد و به تدریج جوامعی شکل گرفت. آن‌ها جنگیدند و نجات یافتند، پیشرفت کردند و نسل جدیدی را ایجاد کردند. این، قصه بشریت است و داستان‌های زیادی برای گفتن در دل خود دارد.

حالا، چند ماه پس از پایان فصل ۹ سریال، بهار شده است زمانی که گروه بازماندگان قصه ما جرئت ورود به قلمروی نجواگران در زمستانی سرسختانه را به خود دادند. آن جوامع ایجاد شده هنوز هم درگیر تأثیرات حاصله از قدرت نمایی هولناک آلفا هستند، و با بی‌میلی به چارچوب های جدیدی که برشان تحمیل می‌شود احترام می‌گذارند، درحالی‌که همگیشان در پی این هستند که به یک نیروی جنگنده نظامی-طور تبدیل شوند، تا برای نبردی که احتمالا اجتناب‌ناپذیر خواهد بود آماده شوند.

اما نجواگران خطرناک هستند، و با هر آن‌چه که آن‌ها تا به حال با آن مواجه شده‌اند اصلا شباهتی ندارند. و به نظر می‌رسد که آن‌ها در جنگ با نجواگران که مورد حمایت دسته عظیمی از مردگان هستند، نمی‌توانند پیروز شوند. این مسئله که باید چه کاری انجام داد و ترسی که از پس آن حاصل می‌شود به این جوامع سرایت کرده است و باعث ایجاد پارانویا، پروپاگاندا، دستور جلسات محرمانه، و نبرد تن به تن می‌شود، که آن‌ها را هم به عنوان یک انسان به تنهایی و هم به عنوان یک جامعه مورد آزمایش قرار خواهد داد. خود این ایده که آیا تمدن می تواند در چنین جهانی نجات یابد، مملو از مردگانی است که پا در هوا و بلاتکلیف هستند.

بازیگران سریال The Walking Dead عبارت‌اند از: نورمن ریداس (Norman Reedus)، دانای گوریرا (Danai Gurira)، ملیسا مک براید (Melissa McBride)، کیلی فلمینگ (Cailey Fleming)، جاش مک درمیت (Josh McDermitt)، کریستین سراتوس (Christian Serratos)، سث گیلیام (Seth Gilliam)، راس مارکوآند (Ross Marquand)، خاری پیتون (Khary Payton)، کوپر آندروز (Cooper Andrews)، جفری دین مورگان (Jeffrey Dean Morgan)، ایوی نش (Avi Nash)، نادیا هیلکر (Nadia Hilker)، لارن ریدلاف (Lauren Ridloff)، آنجل تئوری (Angel Theory)، دن فوگلر (Dan Fogler)، سامانتا مورتون (Samantha Morton)، و ریان هرست (Ryan Hurst). تورا برچ (Thora Birch) و کوین کارول (Kevin Carroll) برای فصل دهم به تیم بازیگران ملحق شده‌اند.

 

منبع: Comingsoon

 

برچسب‌ها: ، ،

مطالب جنجالی

Sorry. No data so far.

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

Your email address will not be published.