فیلم The Walking Dead رده سنی بزرگسال خواهد داشت

5 January 2021 - 00:00
فیلم Rick Grimes

فیلم The Walking Dead «مردگان متحرک» اسپین‌آفی از همین سریال با بازی اندرو لینکلن در نقش ریک گرایمز دارای رده سنی بزرگسال خواهد بود؛ در ادامه با سینما فارس همراه باشید.

تولید فیلم The Walking Dead که برای سال ۲۰۱۹ برنامه ریزی شده بود، طبق اعلام لینکلن به دلیل بحران کرونا در بهار سال ۲۰۲۱ شروع خواهد شد. این مهم‌ترین خبر از زمان خبر اعلام بازگشت لینکلن در فیلم سه گانه در ماه نوامبر سال ۲۰۱۸ توسط اسکات گیمپل بوده است که بعد از آن فوراً خبر جدایی این بازیگر از این سریال تلویزیونی اعلام شد. قبل از شراکت استودیوی AMC و کمپانی Skybound Entertainment با کمپانی Universal Pictures پیش‌بینی شده بود که این فیلم از شبکه AMC پخش خواهد شد، اما برخلاف این پیش‌بینی بعد از شروع این شراکت فیلم The Walking Dead در سینماها اکران خواهد شد.

طبق پیش‌بینی دانیل ریجمن فیلم The Walking Dead رده سنی بزرگسال را دریافت خواهد کرد. گیمپل قبلا اشاره کرده بود که فیلم‌نامه نوشته شده برای فیلم The Walking Dead مناسب بزرگسالان خواهد بود.

گیمپل در مصاحبه‌ای گفت:

این فیلم باید به افرادی که زندگی و زمان خود را برای این سریال گذاشته‌اند ادای احترام کند ولی ما نمی‌توانیم با دعوت کردن همه این کار را انجام دهیم. فیلم Avengers: Endgame نتیجه سال‌ها و سال‌ها کار و تلاش بود ولی مطمئنم افرادی که آن را تماشا کردند از آن لذت بردند.

وقتی بینندگان ناپدید شدن ریک را در هلی‌کوپتر ارتشی جمهوری مدنی دیدند گیمپل گفت:

این ریک قرار است با ریک قبلی متفاوت باشد. او به دلیل دوری از مردگان متحرک تغییر کرده است. بیشتر از شش سال از زمانی که ریک و جیدیس به گوشه‌ای دیگر از دنیای آخرالزمانی رفته‌اند گذشته است.

گیمپل در سال ۲۰۱۹ در مصاحبه‌ای درباره این فیلم گفت:

این فیلم متفاوت خواهد بود و من فکر می‌کنم این به کامل شدن داستان مربوط خواهد بود. اتمام داستان شخصیت ریک گرایمز و شروع مسیری هیجان‌انگیز. این فیلم قالبی متفاوت خواهد داشت، فیلم چیزی شبیه به سریال‌های تلویزیونی نمی‌باشد. صحبت‌های زیادی درباره شباهت سریال‌های تلویزیونی به فیلم‌های بلند صورت گرفته است. ساخت این سرگرمی ۹۰ دقیقه‌ای یا ۱۲۰ دقیقه‌ای نیازمند هنر خاصی است. این یک چالش متفاوت بوده که من از مواجه شدن با این چالش لذت می‌برم.

به گفته گیمپل این فیلم زامبی‌محور برای همه مخاطبان، چه کسانی که به تازگی با فرنچایز آشنا شده‌اند و چه کسانی که طرفداران پروپاقرص این مجموعه هستند مناسب است.

او بازگشت لینکلن در نقش ریک را با نقش‌آفرینی کلینت ایستوود در فیلم Unforgiven مقایسه کرده است.

هنوز تاریخ انتشار و عنوانی برای فیلم The Walking Dead انتخاب نشده است.

منبع : Comic Book

برچسب‌ها: ،

مطالب جنجالی

Sorry. No data so far.

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

Your email address will not be published.