هل بری به فیلم علمی تخیلی Moonfall پیوست

20 May 2020 - 14:31

هل بری (Halle Berry) در جدیدترین فیلم علمی تخیلی Moonfall ساخته رونالد امریچ (Ronald Emmerich) بازی می‌کند. در ادامه خبر با سینما فارس همراه باشید.

بری به بازیگرانی همچون جاش گد (Josh Gad) پیوسته که اولین بازیگری است که قرارداد بسته است. امریچ فیلم‌‌هایی همچون Independence Day و The Day After Tomorrow را ساخته و این فیلم را نوشته و کارگردانی می‌کند.

قرار است تولید فیلم پاییز در استودیو لاینزگیت آغاز گردد که فیلم آخر امریچ، Midway، را در آمریکا شمالی پخش کرد.

امریچ و نویسنده فیلم ۲۰۱۲، هارالد کلاسر (Harald Closer) و اسپنسر کوهن (Spenser Cohen) نویسندگان کار هستند که داستان خارج شدن ماه از مدارش توسط نیروی مرموزی است و با زمین برخورد خواهد کرد. زندگی بر پایه تعادل است و چند هفته قبل از این رویداد، تیمی برای انجام ماموریت غیرممکنی به سطح قمری فرستاده می‌شود تا بشریت را نجات دهد.

گد نقش نابغه‌ای را ایفا می‌کند که متوجه می‌شود ماه از مدار خود خارج شده است.
بری نقش مدیر ناسا را بازی می کند که ماموریت قبلی‌اش به این فاجعه کمک می‌کند.

امریچ این فیلم را از طریق کمپانی Centropolis به همراه کلوسر از کمپانی Street Entertainment تولید می‌کند.

امریچ و Centropolis همانند فیلم Midway، این کار را بطور مستقل تولید و سرمایه گذاری کرده و تمامی کارهای تولید و پخش و سرمایه گذاری را برعهده دارد. آن‌ها با لاینزگیت و AGC International همکاری دارند که فیلم را سال ۲۰۱۹ در جشنواره فیلم کن فروخت.

لاینزگیت به اکران فیلم در آمریکا شمالی در سال ۲۰۲۱ چشم دوخته است.

این نقش برای بری که چند وقتی است از سینما دور بوده، نقطه شروع خوبی است. او آخرین بار با کیانو ریوز (Keanu Reeves) در فیلم John Wick 3: Parabellum هم بازی بوده است. او قبل از این فیلم در سال ۲۰۱۷ در فیلم Kingsman: The Golden Circle بازی کرده بود و اخیرا فیلم Bruised را کارگردانی کرده که در نقش مبارز زن MMA در آن به ایفای نقش پرداخته است.

منبع: هالیوود ریپورتر

برچسب‌ها: ،

مطالب جنجالی

Sorry. No data so far.

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

Your email address will not be published.