سریال Batwoman: تغییر شخصیت اصلی پس از خروج روبی رُز

شخصیت جدید سریال Batwoman «بت‌وومن» کیت کین نخواهد بود. تیم سازنده این سریال تصمیم گرفته تا پس از خروج روبی رُز (Ruby Rose) از شخصیت جدیدی در نقش اصلی سریال استفاده کند. در ادامه خبر با سینمافارس همراه باشید.

انتظار می‌رفت در فصل دوم این سریال شاهد هویت جدیدی برای شخصیت بت‌وومن باشیم، که روش بسیار بهتری از تغییر بازیگر همان نقش قبلی است، مخصوصا با توجه به اینکه در آثار کامیک بوکی، ابرقهرمانان می‌تواند هویت‌های مختلفی داشته باشند.

طبق اطلاعیه‌ای که توسط تیم سازنده منتشر شده، شخصیت اصلی جدید رایان وایلدر نام دارد و جوان‌تر از کیت کین است. هنوز مشخص نیست آیا رایان یک شخصیت تازه خلق شده است یا نام رمزی برای یک شخصیت موجود در دنیای DC، اما فصل دوم نشان خواهد داد که چگونه او به بت‌وومن تبدیل می‌شود. رایان شخصیتی دوست‌داشتنی، آشفته، کمی غیرعادی و غیرقابل کنترل است و اصلا شباهتی به کیت کین ندارد.

رایان یک ساقی سابق مواد مخدر است که حالا کاملا اصلاح‌شده و در ون خودش زندگی می‌کند و یک مبارز بسیار ماهر اما بی‌نظم است. رایان از نظر روابط عاطفی شبیه کیت است و تیم سازنده قصد دارد از یک بازیگر LGBTQ برای بازی در این نقش استفاده کند.

اینکه در دنیای DC چندین نفر هویت یک ابرقهرمان را داشته باشند اتفاق عجیبی نیست. مثلا به غیر از بروس وین، چندین شخصیت از جمله دیک گریسون که او را بیشتر به عنوان رابین یا نایت‌وینگ می‌شناسیم هم لباس بتمن را به تن کرده‌اند. ابتدا بتی کین تبدیل به بت‌گرل شد و سپس باربارا گوردون و کاساندرا کین هویت این شخصیت را در اختیار گرفتند.

پخش سریال Batwoman پاییز گذشته به عنوان اولین سریال ابرقهرمانی با شخصیت اصلی LGBTQ آغاز شد.

منبع: Deadline

12345678910 (هیچ امتیازی ثبت نشده)
Loading...
برچسب‌ها: ، ، ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید