دیوید رمزی به دنیای Arrowverse بازخواهد گشت

۱۲ آذر ۱۳۹۹ - ۱۲:۰۰

دیوید رمزی (David Ramsey) بازیگر کاراکتر جان دیگل در دنیای Arrowverse سریال‌های شبکه The CW قرار است که هم پشت دوربین و هم جلوی آن برای این شبکه و در بعضی از سریال‌های آن‌ها مشغول به کار شود. در ادامه خبر با سینما فارس همراه باشید.

دیوید رمزی که اخیراً در سریال Arrow این شبکه در نقش جان دیگل/اسپارتان نقش‌آفرینی کرده بود قرار است که برای کارگردانی پنج قسمت از سریال‌های ابرقهرمانی دیگر این شبکه یعنی سریال‌های Superman & Lois و Supergirl دوباره برای آن‌ها مشغول به کار شود. علاوه بر این، دیوید رمزی در نقش مهمان در این پنج قسمت در دنیای Arrowverse و در نقش مورد علاقه طرفداران با نام جان دیگل در سریال‌های Superman & Lois ،Supergirl ،The Flash و Batwoman ظاهر خواهد شد. همچنین او نقش دیگری را در سریال Legends of Tomorrow ایفا خواهد کرد که هنوز این نقش مشخص نشده است و مخفی باقی مانده است.

آغاز حرفه کارگردانی دیوید رمزی در سریال Arrow و در سال ۲۰۱۸ و با کارگردانی دومین قسمت از فصل پایانی این سریال آغاز شده بود.

در فصل پایانی سریال Arrow، کاراکتر او با نام جان دیگل به شهر متروپلیس نقش مکان کرد و پس از آن او حلقه زمردی را پیدا کرد که احتمالاً این حلقه همان حلقه قدرتی است که کاراکترهای فانوس سبز در کمیک‌های DC بر انگشت خود دارند. علاوه بر این، حدس و گمان‌هایی مبنی بر بازگشت او در نقش فانوس سبز به دنیای سریال‌های Arrowverse نیز وجود دارد.

دیوید رمزی درباره بازگشت خود گفت:

من همچنان مبهوت تأثیری هستم که این سریال‌ها در تلویزیون گذاشته‌اند و من بسیار خوشحال و مفتخر هستم که حدود یک دهه قسمتی از این سریال‌ها هم در جلو و هم پشت دوربین بوده‌ام. اگر بگویم که من برای بازگشت به دنیای Arrowverse بسیار هیجان‌زده هستم حق مطلب را ادا نکرده‌ام. من در پوست خود نمی‌گنجم تا بتوانم دوباره این داستان‌ها را برای بینندگان تعریف کنم.

از کارهای قبلی او می‌توان بازی در نقش مقابل تام سلک (Tom Selleck) در سریال Blue Bloods و همچنین بازی او در نقش آنتون بیگز در سریال Dexter را نام برد. علاوه بر این او برای ایفای نقشش در فیلم تلویزیونی بیوگرافی Ali: An American Hero در نقش محمد علی کلی مورد تحسین قرار گرفته است. در بخش فیلم‌های سینمایی نیز او در فیلم Mother and Child با کارگردانی رودریگو گارسیا (Rodrigo Garcia) و همچنین فیلم‌های Pay It Forward و Draft Day نقش‌آفرینی کرده است.

منبع: ددلاین

0
برچسب‌ها: ، ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.