فعلا ادامه‌ی سریال The Haunting of Bly Manor ساخته نمی‌شود

25 December 2020 - 15:30

با وجود استقبال شدید منتقدان و تماشاگران از سریال The Haunting of Bly Manor و انتظار آنان برای تولید فصل جدیدی از این مجموعه، مایک فلنگن (Mike Flanagan) خالق این سریال اعلام کرد که در حال حاضر برنامه‌ای برای ساخت ادامه‌ی این سریال ندارد. در ادامه‌ی این خبر با سینما فارس همراه باشید.

البته فلنگن خاطرنشان کرد که عدم وجود برنامه برای تولید ادامه‌ی این سریال به معنی عدم تولید آن در آینده نیست و در حال حاضر در حال کار روی پروژه‌های دیگری است که علاقه‌مندان می‌توانند آن‌ها را پیگیری کنند. با توجه به اینکه طرفداران پس از اتمام سریال The Haunting of Hill House، دو سال برای تماشای The Haunting of Bly Manor صبر کردند، به‌نظر می‌رسد که آنان طبق استراتژی سازندگان باید دوسال دیگر، یعنی تا سال ۲۰۲۲ یا ۲۰۲۳ برای دیدن ادامه‌ی این مجموعه صبر کنند؛ بنابراین خیلی زود است که بخواهیم راجع به آینده صحبت کنیم.

مایک فلنگن در پاسخ به سوال یکی از مخاطبان در توئیتر درباره‌ی آینده‌ی سریال گفت:

در حال حاضر هیچ برنامه‌ای برای ادامه‌ی این مجموعه وجود ندارد؛ ولی هرگز نگو هرگز! در حال حاضر ما در حال کار بر روی طیف وسیعی از پروژه‌های سال ۲۰۲۱ و بعد از آن، برای کمپانی Intrepid Pictures هستیم. اگر اتفاق جدیدی رخ بدهد، ما حتما آن را با شما در میان خواهیم گذاشت.

موفقیت فصل نخست این سریال کاملا غیرقابل پیش‌بینی بود، چون به‌نظر می‌رسید که این سریال مخاطب را با چیزی کاملا نامعلوم می‌ترساند؛ با این وجود The Haunting of Hill House به یکی از پر مخاطب‌ترین سریال‌های آن سال نتفلیکس تبدیل شد. این موفقیت غیرمنتظره باعث شد که برنامه‌ی کاری فلنگن آن‌قدر شلوغ شود که برخلاف The Haunting of Hill House، به‌جای کارگردانی تمامی قسمت‌های The Haunting of Bly Manor، تنها قسمت نخست آن را شخصا کارگردانی کند.

این نویسنده و کارگردان، در حال حاضر در حال کار بر روی دو سریال کاملا مجزا تحت عناوین Midnight Mass و The Midnight Club است که مطمئنا او را بسیار مشغول کرده است. علیرغم این‌که او تمامی قسمت‌های The Haunting of Bly Manor را کارگردانی نکرد، اما عضو اصلی تولید آن سریال بود و قطعا در صورت ساخته شدن فصل سوم نیز از اعضای جدایی‌ناپذیر آن خواهد بود.

ستاره‌ی هر دو فصل این مجموعه، اولیور جکسون_کوهن (Oliver Jackson-Cohen)، پیش‌تر توضیح داده بود که وقتی تیم تولید ساخت یک فصل را تمام می‌کردند، آن‌قدر خسته می‌شدند که تصمیم گیری‌شان برای ادامه‌ی سریال زمان‌بر می‌شد.

جکسون_کوهن در مصاحبه با سایت ComicBook گفت:

قضیه‌ی اصلی هنگامی رخ می‌دهد که شما فیلمبرداری را تمام می‌کنید. پروسه‌ی ساخت Bly Manor خیلی سریع‌تر از Hill House انجام شد. Hill House در عرض ۹ ماه انجام شد و تمام کارها برعهده‌ی مایک بود؛ اما ما Bly Manor را فقط در عرض ۶ ماه و با چندین کارگردان متفاوت ساختیم. پس از اتمام کار، شما اصلا نمی‌خواهید به آینده فکر کنید، فقط می‌خواهید بخوابید!

وی افزود:

فکر می‌کنم دلیل وقفه‌ی ایجاد شده قبل از Bly Manor این بود که مایک بهترین شیوه برای ادامه‌ی کار را بفهمد؛ او نمی‌خواست که یک Hill House دیگر بسازد. من نمی‌دانم که آیا مایک چیزی در آستین دارد و می‌خواهد این مجموعه را ادامه دهد یا نه، ولی فکر می‌کنم که همه‌چیز به واکنش مردم به این فصل بستگی دارد و گمان می‌کنم که تیم تولید براساس این قضیه تصمیم خود را خواهند گرفت.

منبع: سایت ComicBook

مطالب جنجالی

Sorry. No data so far.

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

Your email address will not be published.