تریلر جدید از فصل سوم سریال Disenchantment منتشر شد

16 December 2020 - 17:00
سریال "Disenchantment"

تریلر جدید از فصل سوم سریال Disenchantment«طلسم شدگان» از تاریخ پخش در ماه ژانویه و بازگشت به استیم‌لند و همینطور کاراکترهای جدید خبر می‌دهد؛ در ادامه با سینما فارس همراه باشید.

این سریال انیمیشینی توسط مت گرونینگ ساخته شده است که بیشتر بخاطر The Simpsons و Futurama شناخته شده است. این سریال ماجراجویی‌های پرنسس بین را با صدا پیشگی ابی جیکوبسون(Abbi Jacobson) دنبال می‌کند که بصورت مداوم با سرنوشت خود مقابله می‌کند. در این مسیر شیطان شخصی او، لوسی با صدا پیشگی اریک آندره(Eric Andre) و الفو با صدا پیشگی نات فاکسون(Nat Faxon)، که یک الف ساده از جنگل‌های محلی می‌باشد، همراه او می‌باشند.

این سریال برای گرونینگ به اندازه سریال‌های شبکه FX خود موفق نبوده است، گرچه همان سبک شوخ طبعی را دارا می‌باشد. منتقدین فصل دوم را “بدون هدف” خواندند، گرچه این امید وجود دارد که فصل سه بتواند این بی محتوایی سریال را حل کرده و شاید صحنه‌های خنده دار بیشتری به سریال اضافه کند. فصل سوم ادامه فصل دوم خواهد بود که در آن، این گروه سه نفره، بین، لوسی و الفو در یک مقبره توسط تروگ‌های زیر زمینی و مادر بین، دگمار با صدا پیشگی شارون هورگان(Sharon Horgan) محاصره شده‌اند.

حالا تریلر فصل سه که توسط IGN منتشر شده است، از ۱۰ قسمت آینده سریال که در تاریخ ۱۵ ژانویه از شبکه نتفلیکس پخش خواهد شد، رونمایی کرده است. طبق معمول برای شبکه نتفلیکس، هر ۱۰ قسمت به صورت همزمان منتشر خواهند شد. در این تریلر همینطور شاهد بازگشت پرنسس بین به استیم‌لند هستیم که در قسمت ۹ از فصل ۲ به سریال معرفی شد. در آنجا پرنسس با شخصیت جدیدی با صداپیشگی ریچارد آیوادی(Richard Ayoade) را ملاقات خواهد کرد، که میخواهد اتحادی بین استیم‌لند و دریم‌لند تشکیل دهد. تریلر را در کانال یوتیوب مشاهده کنید.

بازگشت به استیم‌لند حاکی از این است که گرونینگ و باقی تیم خلاق این سریال احساس نیاز به توسعه دنیای این سریال کرده‌اند. با توجه به تریلر زمان زیادی از فصل سوم در استیم‌لند سپری خواهد شد.

 

منبع : Screen Rant

برچسب‌ها: ، ،

مطالب جنجالی

Sorry. No data so far.

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

Your email address will not be published.