جانی دپ در پیام تبریک تعطیلات، سال بهتری را آرزو می‌کند

29 December 2020 - 00:45

سال گذشته، سال بسیار پرفراز و نشیبی برای ما و جانی دپ (Johnny Depp) که چالش‌های شخصی و حرفه‌ای خود را در سال ۲۰۲۰ داشت، بود. در ادامه با سینما فارس همراه باشید.

او امیدوار است که سال ۲۰۲۱ برای همه بهتر باشد.

این بازیگر – که پس از محکوم شدن در دادگاه، نقش خود را در فیلم‌های Fantastic Beasts از دست داد- برای تبریک تعطیلات و امید به سال جدید از اینستاگرام استفاده کرد.

او نوشت: این سال برای خیلی‌ها سخت بوده است. دوران بهتری در پیش است. تعطیلات بر همگی مبارک. با عشق و احترام جاویدان به همه.

جانی دپ

اوایل ماه جاری، دپ در رابطه با حکم دادگاه عالی در پرونده افترا خود علیه روزنامه The Sun درخواستی را به دادگاه تجدیدنظر در انگلیس ارائه داد. این پرونده ناشی از اتهاماتی است که دپ به همسر سابق خود، امبر هرد (Amber Heard)، ستاره فیلم Aquaman، وارد کرد. یک قاضی دادگاه عالی حکم داد که اتهام “کتک زدن همسر” دپ در مقاله The Sun، کاملا درست است. او اعلام کرد دپ به خانم هرد حمله کرده است. در حالی که دادگستری درخواست تجدیدنظر دپ را در آن دادگاه رد کرد، وی به دپ تا ۷ دسامبر مهلت داد تا پرونده خود را به دادگاه تجدید نظر برساند. دپ قبلا اظهار داشت درخواست تجدید نظر می‌دهد و گفت: قضاوت سورئال دادگاه در انگلستان تغییری در مبارزه من برای گفتن حقیقت ایجاد نخواهد کرد و من تایید می‌کنم که قصد تجدید نظر خواهی دارم.

دپ به دنبال دادخواست افترا، نقش گلرت گریندل‌والد را در سری فیلم‌های Fantastic Beasts از کمپانی برادران وارنر که دنباله هری پاتر محسوب می‌شد، از دست داد. دپ در بیانیه‌ای از عزیمت خود نوشت: اولا، من می‌خواهم از همه کسانی که به من حمایت و وفاداری خود را هدیه داده‌اند تشکر کنم. من با پیام‌های عاشقانه و نگرانی شما را به خصوص در چند روز گذشته احساس فروتنی و میل به حرکت کردم.

دوست دارم بدانید که توسط کمپانی برادران وارنر از من درخواست شده تا از نقش گریندل‌والد در مجموعه Fantastic Beasts استعفا دهم و من با احترام با این درخواست موافقت کردم. انگلیس مبارزه من را برای گفتن حقیقت تغییر نخواهد داد و من تایید می‌کنم که قصد تجدیدنظر خواهی دارم. عزم من راسخ باقی مانده است و قصد دارم ثابت کنم که اتهامات علیه من نادرست‌اند. زندگی و حرفه من در این برهه از زمان تعریف نمی‌شود.

منبع: Comicbook

مطالب جنجالی

Sorry. No data so far.

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

Your email address will not be published.