تصاویر جدیدی از عنوان ترسناک Dreamcatcher منتشر شد

1 January 2021 - 10:01
Dreamcatcher

در تصویرهایی که به تازگی منتشر شده می‌توانید برای اولین‌بار نگاهی به قاتل اصلی فیلم داشته باشید. کارگردانی سینمایی Dreamcatcher توسط جیکوب جانستون (Jacob Johnston) انجام شده که پیش‌تر روی چند فیلم سینمایی دنیای Marvel نیز به عنوان تهیه‌کننده‌ی توسعه‌ی بصری کار کرده است. عنوان Dreamcatcher اولین ورق کارنامه‌ی جانستون در کارگردانی خواهد بود که در ماه مارس ۲۰۲۱ به صورت دیجیتالی عرضه می‌شود. در ادامه با سینمافارس همراه باشید.

بازیگران Dreamcatcher اکثراً افراد جوانی هستند که به این محصول به عنوان سکوی پیشرفت نگاه می‌کنند. زکری گوردون (Zachary Gordon)، نیکی کاس (Niki Koss) و ترویس برنز (Travis Burns) قسمتی از دست‌اندرکاران فیلم را تشکیل می‌دهند. همچنین شاهد هنرنمایی لو فرجینوی کوچیک (Lou Ferrigno Jr) نیز خواهیم بود که پدرش بازیگر ایفا کننده‌ی نقش هالک شگفت‌انگیز در گذشته‌ی دور بوده است.

داستان فیلم حول محور شخصیت برنز یعنی دیلان (Dylan) روایت می‌شود که یک دی‌جی تازه کار است که با نام هنری DJ Dreamcatcher فعالیت می‌کند. بعد از شرکت در یک فستیوال موسیقی، دیلان و دو خواهرش به مدت ۴۸ ساعت گرفتار اتفاقات خشونت‌آمیزی می‌شوند که باید از آن جان سالم به در ببرند. هنوز تریلری از Dreamcatcher منتشر نشده ولی حالا می‌توان نگاه کوچکی به برخی از صحنه‌های فیلم داشت.

این تصاویر به لطف شرکت فیلم‌سازی Samuel Goldwyn Films و به صورت انحصاری منتشر شده‌اند. در این عکس‌ها می‌توان بازیگران فیلم را حین ایفای نقش مشاهده کرده. علاوه بر این می‌توانید نگاهی به قاتل ماسک دار فیلم نیزداشته باشد.

شاید با توجه به انتشار دیجیتالی Dreamcatcher به اندازه‌ی بقیه‌ی فیلم‌های ژانر وحشت جلب توجه نکرده باشد اما با وجود این پتانسیل تبدیل شدن به یک موفقیت را دارد. صنعت سالن‌های سینمایی هنوز در تلاش برای بازگشت به فعالیت خود پس از همه‌گیری ویروس کروناست بنابراین عرضه شدن روی سرویس‌های استریم و دیجیتالی منطقی به نظر می‌رسد. حتی فیلم‌های بزرگی مثل Wonder Woman 1984 نیز اخیراً دست به عرضه‌ی دیجتال زده‌اند، پس می‌توان احتمال داد Dreamcatcher با پخش نشدن در سالن‌های سینما چیز خاصی را از دست نمی‌دهد.

بسیاری از طرفداران چشم به راه فیلم‌های بلاک‌باستر ترسناک هستند ولی تماشای یک فیلم مستقل ژانر وحشت نیز چندان خالی از لطف نیست. هالیوود با ساخت ریبوت‌های تازه از فیلم‌های کلاسیک مثل Halloween و جن‌گیر (The Exorcist) توانسته موفقیت قابل قبولی را تجربه کند ولی احتمالاً Dreamcatcher بتواند به خاطر ایده‌ی تازه‌ش در دل بینندگان جایی پیدا کند.

فیلم جدید جانستون ماجرای قتل‌های معمایی را دنبال می‌کند و با توجه به محبوبیت سری فیلم‌های جیغ (Scream) و حتی Knives Out ساخته‌ی رایان جانسون (Rian Johnson) می‌توان نتیجه گرفت که برای این دسته فیلم‌ها همچنان جایی هست. به صورت خلاصه، می‌تواند به یک فیلم موفق و محبوب ژانر وحشت تبدیل شود و طرفداران خود را از گذراندن وقت برای تماشای آن راضی کند.

منبع: screenrant

برچسب‌ها: ، ،

مطالب جنجالی

Sorry. No data so far.

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

Your email address will not be published.