پتی جنکینز همزمان در حال کار کردن روی چند پروژه است

3 January 2021 - 13:21
Patty Jenkins

این که بگوییم پتی جنکینز (Patty Jenkins) کارگردان پرکاری است، به نوعی کم‌گویی کرده‌ایم! در ادامه با سینما فارس همراه باشید.

فیلم Wonder Woman 1984 ممکن است به تازگی در اولین هفته اکران خود باشد، اما جنکینز در حال حاضر کار‌های زیادی در در جریان اجرا دارد از جمله فیلم تازه معرفی شده Wonder Woman 3 و Star Wars Rogue: Squadron. جنکینز به طور همزمان روی هر دو فیلم Star Wars: Rogue Squadron، که انتظار می‌رود در سال ۲۰۲۳ اکران شود، و فیلم Wonder Woman 3 که با تهیه‌کنندگی کمپانی برادران وارنر در جریان ساخت است، کار می‌کند و این مسئله سازماندهی و چگونگی پیش‌برد پروژه‌های چندگانه را در یک زمان مشخص می‌کند.

جنکینز در صحبت با خبرگذاری Collider تایید کرد که او در حال کار بر روی فیلم‌های Wonder Woman 3، Rogue Squadron، یک فیلم Cleopatra و چندین اثر دیگر پس از پایان مطبوعات برای فیلم Wonder Woman 1984 است و اظهار داشت که قصد دارد روی همه پروژه‌ها، به جای تمرکز بر یکی از آن‌ها، کار کند.

جنیکینز گفت:

در واقع روی همه آن‌ها کار می‌کنم و من یک برنامه تلویزیونی هم دارم؛ روی همه آن‌ها کار می‌کنم. اما من بسیار هیجان‌زده هستم که وارد این کار‌ها می‌شوم… من فکر می‌کنم همه آن‌ها عالی هستند و من همچنان آن‌ها را با هم پیش می‌برم. ما نقشه‌هایی داریم مبنی بر این که کدام یکی از آن‌ها را اول تمام کنیم و تلاش می‌کنیم تا کار‌های چندگانه را سازمان دهیم.

وی همچنین توضیح داد که بخشی از انجام چندین کار به طور هم زمان، ناشی از نیاز صرف کردن بیش از یک سال برای هر پروژه است و او می‌آموزد که چگونه تعادل را میان کار‌ها برقرار کند.

جنکینز گفت:

شما هرگز نمی‌توانید در یک سال این کار را انجام دهید. شما هرگز نمی‌توانستید یک فیلم خوب جنگ ستارگان را در یک سال یا یک کلئوپاترا خوب را در یک سال بسازید. من فکر می‌کنم هر یک از آن فیلم‌ها احتمالا دو سال به طول می‌انجامد. ولی من باز هم فکر می‌کنم همانطور که در دو فیلم Wonder Woman یاد گرفتم، وقتی آن‌ها تصمیم گرفتند تاریخ اکران فیلم Wonder Woman 1984 را جا‌به‌جا کنند، تا الان یک مینی سریال تلویزیونی را فروخته بودم که عاشق آن بودم. بنابراین به طور ناگهانی این اتفاق‌ها پشت سر هم روی می‌دادند و من در حالی که پیش تولید برای Wonder Woman 1984 اتفاق افتاده بود، در واقع توانستم یک ایده عظیم بنویسم و یک سری جلسات خلاقانه داشته باشم. بنابراین راه‌های زیادی وجود دارد. تا زمانی که من در صحنه فیلم‌برداری جنگ ستارگان نباشم، می‌توانم انواع مختلفی را توسعه دهم و آن‌ها را به جلو پیش ببرم. در واقع این امکان هم وجود دارد. بنابراین، من فکر می‌کنم ظاهرا مردم به طور واحد روی یک چیز متمرکز می‌شوند ولی من دارم در پیش‌برد چندگانه کار‌ها بهتر می‌شوم.

در مورد چگونگی انجام این کار توسط جنکینز، وی قبلا تایید کرده است که در زمینه ساخت Rogue Squadron بسیار پیشرفت کرده است.

جنکینز در صحبت با Collider تایید کرد:

ما اساسا ایده کلی را تکمیل کرده‌ایم، که در نوع خود بسیار بزرگ بود. بنابراین، در نهایت زمانی که کار من با ایده کلی در پروسه‌هایم تمام شد، پایان می‌یابد؛ مثل جایی که شما کاملا به یک فیلم‌نامه خوب نزدیک هستید. بنابراین بله، ما مدتی رو آن کار کرده‌ایم. عالی شده است. من واقعا درباره این موضوع هیجان‌زده هستم. من از داستان فوق‌العاده هیجان‌زده هستم.

فیلم Star Wars: Rogue Squadron، در تاریخ ۲۲ دسامبر ۲۰۲۳ (۱ دی ۱۴۰۲) اکران می‌شود و در مورد فیلم Wonder Woman 3 هنوز تاریخ انتشاری مشخص نشده است.

منبع: Comicbook

مطالب جنجالی

Sorry. No data so far.

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

Your email address will not be published.