کارگردان فیلم Eternal در نقش نویسنده نیز ظاهر می‌شود

4 January 2021 - 23:23
فیلم Eternals

کلوئی ژائو (Chloé Zhao)، کارگردان فیلم Eternals تأیید می‌کند که آخرین پیش نویس فیلم‌نامه را خودش انجام داده است. با سینما فارس همراه باشید.

داستان این فیلم مبتنی بر نژادی از موجودات انسان‌نما است که ایده‌ی اصلی آن الهام گرفته شده از سری کتاب‌های مصور با همین نام، در دهه‌ی ۱۹۷۰ هستند. فیلم Eternals شخصیت‌هایی را نمایش می‌د‌هد که طرفداران جدید ​​مارول ممکن است با آن‌ها آشنا نباشند. آنجلینا جولی در کنار ریچارد مادن، جما چان، کیت هرینگتون، برایان تیری هنری، سلما هایک و کومایل نانجیانی از جمله بازیگرانی هستند که در این فیلم حضور خواهند داشت.

ژائو در یکی از اولین حرکاتش، پسر عموهای خودش کاز و رایان فیرپو را به‌عنوان فیلم‌نامه نویس فیلم گماشت. او با انجام پیش‌نویس نهایی Eternals، نگرانی‌ها را در مورد کنترل کیفیت فیلم Eternals برطرف می‌کند. وی با مارگارت گاردینر روزنامه نگار، درباره‌‎ی اهمیت نوشتن در روند فیلم‌سازی خود صحبت کرد و گفت:

من نویسنده‌ی Eternals هستم، لیست سازندگان فیلم هنوز به‌روز نشده است. من در زندگی حرفه‌ای خود چنین چیزی را تجربه نکرده‌ام. اگر روزی این اتفاق بیفتد از آن می‌ترسم. بنابراین‌، می‌بینید که در روند نوشتن‌ فیلم‌نامه، مرحله‌ای وجود دارد که من حساسیت خود را وارد می‌کنم. این قسمت عظیمی از روند کار من است و باعث ایجاد موقعیت‌هایی می‌شود که به شما اجازه می‌دهد تا نوع خاصی از زبان سینمایی را اعمال کنید. این چیزی است که من از سه فیلم گذشته‌ام یاد گرفته‌ام. من فکر می‌کنم کیفیت آثار مارول باورنکردنی است. کوین، نیت و کل تیم، از لحظه‌ای که من فیلم را در دست گرفتم، می‌دانستند که دامنه و مقیاس آن چگونه است.

فیلم Eternals

فیلم Eternals شخصیت‌هایی را نمایش می‌د‌هد که طرفداران جدید ​​مارول ممکن است با آن‌ها آشنا نباشند. آنجلینا جولی در کنار ریچارد مادن، جما چان، کیت هرینگتون، برایان تیری هنری، سلما هایک و کومایل نانجیانی از جمله بازیگرانی هستند که در این فیلم حضور خواهند داشت.

رضایت از میزان کیفیت کار ژائو باید توسط طرفداران مارول سنجیده شود. پس از اولین نمایش دو فیلم اول او در ساندنس و کن، فیلم Nomadland، برنده‌ی جایزه‌ی شیر طلایی جشنواره فیلم ونیز در سال ۲۰۲۰ شد و به‌نظر می‌رسد که در ماه آوریل امسال مدعی قدرتمندی برای چندین جایزه‌ی اسکار باشد. مارول پیش از این با کارگردانان تحسین شده‌ی مستقل کار کرده، اما ژائو به‌خوبی می‌تواند با فیلم Eternals اسکار بهترین کارگردانی را کسب کند. باید ببینیم با توجه به بودجه‌ای که مارول ارائه می‌دهد چه کاری انجام خواهد شد.

آثار قبلی ژائو نسبت به فیلم Eternals در ابعاد کوچک‌تری تهیه شده است. توانایی او در اداره‌ی یک فیلم پرفروش با وسعتی به این بزرگی هنوز اثبات نشده و برخی از طرفداران مارول ممکن است نسبت به نتیجه‌ی فیلم او محتاط باشند.

منبع: اسکرین‌رنت

برچسب‌ها: ،

مطالب جنجالی

Sorry. No data so far.

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

Your email address will not be published.