اولین تصویر از سیلوستر استالونه در فیلم Samaritan منتشر شد

9 January 2021 - 12:16
فیلم Samaritan

اولین تصویر از فیلم ابرقهرمانی سیلوستر استالونه (Sylvester Stallone) با نام Samaritan منتشر شد. در ادامه خبر با سینما فارس همراه باشید.

مدت‌ها قبل از حاکمیت فیلم‌های کمیک بوکی در هالیوود، فیلم‌های اکشن با حضور بازیگرانی مانند سیلوستر استالونه و آرنولد شوارتزنگر (Arnold Schwarzenegger) در بالاترین رده‌ها از سرگرمی‌های بلاک باستری (هر فیلم یا محصول هنری که محبوبیت و فروش بسیار بالایی به دست آورد) قرار داشته‌اند.

البته شروع حرفه بازیگری سیلوستر استالونه از پروژه‌هایی با بودجه‌ تقریباً کم و فیلم‌های راکی آغاز شد ولی او به سرعت با نقش‌آفرینی در سری فیلم‌های Rambo ،Cobra و Demolition Man شهرت خود را به دست آورد. سال ۱۹۹۵ بود که سیلوستر استالونه با نقش‌آفرینی در فیلم Judge Dredd وارد حیطه فیلم‌های کمیک بوکی شد ولی با این حال این فیلم عملکرد بسیار ضعیفی را از خود بر جای گذاشت و فیلم بسیار ناامیدکننده‌ای نیز بود.

این ستاره بزرگ توانست از موج فیلم‌های کمیک بوکی که دنیای سینمایی مارول آغاز کننده آن‌ها بود دوری کند و تمرکز کاری خود را بیشتر بر روی فیلم‌هایی نوستالژیک اکشن، مانند فیلم The Expendables بگذارد ولی در نهایت او بالاخره تسلیم فیلم‌های کمیک بوکی شد و با ایفای نقش کوتاهی در فیلم Guardians of the Galaxy Vol. 2 وارد دنیای فیلم‌های کمیک بوکی حال حاضر شد.

اکنون که طعم نقش‌آفرینی در فیلم‌های کمیک بوکی را چشیده، به نظر می‌رسد که او آماده است تا به واسطه فیلم آینده ابرقهرمانی خود با نام Samaritan به صورت جدی وارد عرصه فیلم‌های کمیک بوکی شود. سیلوستر استالونه در فیلم Samaritan، نقش ابرقهرمان مشهوری را بازی می‌کند که در جهان این فیلم مرده فرض شده تا اینکه پسر جوانی توسط پدرخوانده‌اش مورد تعقیب قرار می‌گیرد. اکنون به لطف وب‌سایت Games Radar، طرفداران این بازیگر می‌توانند شاهد اولین تصویر منتشر شده از کاراکتر او در این فیلم باشند. این تصویر را در ادامه مشاهده می‌کنید:

فیلم Samaritan

در این تصویر می‌توان سیلوستر استالونه را در نقش Samaritan مشاهده کرد، که به نظر می‌رسد در تونلی مشغول انجام کارهای ابرقهرمانی می‌باشد، جایی که فرد بسیار خطرناکی قصد وارد شدن به ماجرا را دارد. تا به حال اطلاعات بسیار کمی در رابطه با این فیلم منتشر شده ولی با این حال کارگردان آن با نام جولیوس ایوری (Julius Avery) نوید فیلمی با صحنه‌های اکشن جذاب با حضور سیلوستر استالونه را داده است.

این کارگردان در رابطه با این فیلم گفت:

شما در این فیلم خواهید دید که سیلی (سیلوستر استالونه) کارهایی را انجام می‌دهد که مدت زمان زیادی است آن‌ها را انجام نداده و همچنین نحوه انجام این کارها توسط او نیز بسیار مبتکرانه می‌باشد.

او که مشخصاً یکی از طرفدارن سیلوستر استالونه می‌باشد، گفت که بازیگرانی مانند او، ابرقهرمان‌های دهه ۸۰ بوده‌اند و همچنین قرار دادن این بازیگر در فیلم‌های ابرقهرمانی مناسب، احساس تازه بودن، جذابیت و تلنگری به مردم را به این فیلم‌ها منتقل می‌کند.

سیلوستر استالونه طرفداران بسیاری را در سال ۲۰۲۱ دارد و اثبات این موضوع نیز با محبوبیت ادامه‌دار و پایدار کاراکتر او با نام راکی که در سری فیلم‌های Creed به عنوان نقشی مکمل حاضر شده بود نمایان است. با این حال دلایلی وجود دارد که نشان می‌دهد او دیگر مانند قبل تأثیرپذیری خود را در فیلم‌ها از دست داده، چرا که فیلم Rambo: Last Blood عملکرد ناامیدکننده‌ای را از خود در باکس آفیس نشان داد. البته شاید روند آهسته فیلم Rambo: Last Blood دلیلی باشد که بر تصمیم او برای ورود به ژانر فیلم‌های ابرقهرمانی تأثیر گذاشته باشد.

به نظر می‌رسد که فیلم Samaritan اهرم مناسبی برای سیلوستر استالونه در این دوران از حرفه‌اش می‌باشد و همچنین به نظر می‌رسد که این فیلم، حال و هوایی مشابه فیلم کمیک بوکی Logan دارد. علاوه بر این، او قرار است در فیلم کمیک بوکی The Suicide Squad جیمز گان (James Gunn) نیز حضور داشته باشد. باید منتظر ماند و دید که آیا حضور او در فیلم‌های ابرقهرمانی، فصل آخر به یادماندنی‌ای را برای حرفه بازیگری او رقم خواهد زد یا تنها به عنوان پاورقی در دوران بازیگری او به یاد خواهد ماند.

منبع: اسکرین‌رنت

مطالب جنجالی

Sorry. No data so far.

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

Your email address will not be published.