اکران فیلم Morbius با بازی جرد لتو هفت ماه عقب افتاد

13 January 2021 - 00:24
فیلم Morbius

سونی تاریخ اکران فیلم Morbius «موربیوس» با بازی جرد لتو (Jared Leto) را به مدت هفت ماه به تعویق انداخت. پس از حضور موفق مرد عنکبوتی به‌عنوان بخشی از دنیای سینمایی مارول، سونی برنامه‌های خود برای ایجاد یک دنیای مشترک از شخصیت‌های دنیای عنکبوتی را مجددا راه‌اندازی کرد. موفقیت تجاری Venom «ونوم» در سال ۲۰۱۸ باعث تقویت این برنامه‌ها شد. یکی از پروژه‌هایی که سونی در حال کار بر روی آن‌هاست Morbius نام دارد که جرد لتو در آن نقش خون‌آشام زنده را بازی می‌کند. تولید این فیلم در سال ۲۰۱۹ به پایان رسید و قرار بود در تابستان ۲۰۲۰ اکران شود.

سونی فقط چند ماه پس از انتشار اولین تریلر Morbius مجبور شد برنامه‌های خود برای اکران آن را تغییر دهد. همه‌گیری کرونا منجر به تعطیلی سینماها شد و سونی را مجبور کرد تا اکران Morbius را به سال ۲۰۲۱ موکول کند. در آن زمان، اکران این فیلم و Venom: Let There Be Carnage «ونوم: بگذارید کارنیج بیاید» به نیمه اول سال ۲۰۲۱ منتقل شد، چون انتظار می‌رفت بحران کرونا تا آن زمان کنترل شده باشد. متاسفانه، این بیماری هنوز در سراسر جهان کنترل نشده و سالن‌های سینما هنوز بازگشایی نشده‌اند. حالا فقط دو ماه پیش از اکران، تاریخ انتشار Morbius دوباره تغییر کرده است.

سونی اعلام کرد که فیلم Morbius دیگر در ۱۹ مارس ۲۰۲۱ اکران نخواهد شد. این استودیو تصمیم گرفته تا اکران این فیلم را ۷ ماه به تعویق بیندازد. تاریخ اکران جدید این فیلم  ۸ اکتبر ۲۰۲۱ (۱۶ مهر ۱۴۰۰) است.

منبع: Screenrant

برچسب‌ها: ، ،

مطالب جنجالی

Sorry. No data so far.

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

Your email address will not be published.