مصاحبه با کاترین هان در مورد نقشش در سریال WandaVision

6 March 2021 - 22:09
کاترین هان

کاترین هان (Kathryn Hahn) بازیگر سریال WandaVision طی مصاحبه‌ای در مورد نقش عالیش به عنوان یک جادوگر قدرتمند و پیچیده صحبت کرد.

این روز‌ها خیلی‌ها درباره سریال WandaVision صحبت می‌کنند و علاوه بر بر این که تفکراتی درباره غم، از دست دادن و عشق که همه در یک اتاق نشیمن و در این سریال کمدی خلاصه شده و توسط الیزابت اولسن (Elizabeth Olsen) و پل بتانی (Paul Bettany) نقش‌آفرینی می‌شود، این سریال شامل نام دیگری نیز هست که روی زبان یا در ذهن بسیاری از افراد می‌باشد. در اوایل انتشار قسمت Previously On از این سریال معلوم شد که شخصی که پشت بسیاری از بازی‌های مرموز وست‌ویو بود کسی جز آگاتا هارکنس با بازی کاترین هان نبوده است.

البته آگاتا به آهنگ موردعلاقه خودش برای ظاهر شدن نیاز داشت، اما هان هرگز انتظار نداشت که قسمت Agatha All Along به راس نمودار در iTunes برسد.

هان در حالی که سرش را حین مصاحبه با ست میریس (Seth Meyers)، در برنامه سه‌شنبه شب Late Night تکان می‌داد، گفت:

من واقعا این موضوع را درک نمی‌کنم.

ولی او به زودی تاکید کرد که چقدر با موج بازخورد‌های مثبت برای ورود موزیکال کاراکترش مشتاق شده است. او خاطرنشان کرد:

شگفت‌آور است. من در شبکه‌های اجتماعی فعالیت ندارم؛ در نتیجه همه چیز فیلتر شده بود. همه چیز در حال حاضر شگفت‌آور است.

هان همچنین نسبت به تیم‌های پشت برخی از موسیقی‌های سریال WandaVision مثل رابرت لوپز (Robert Lopez) و کریستن اندرسون-لوپز (Kristen Anderson-Lopez) که متناسب با دهه‌های متغیر سریال موزیک‌ها را عوض می‌کردند، علاقه نشان داد. هان افزود:

ولی همچنین… این گواهی بر لوپزها است که آن موسیقی را نوشتند و قطعه‌ای ۴۷ ثانیه‌ای، دیوانه‌وار، فوق‌العاده و دلنشین ساختند. همه چیز شگفت‌انگیز بود.

از همان ابتدا هان گفت که سریال WandaVision همیشه به نظر با حساسیت‌های شخصی او کاملا متناسب بوده است، اما او قطعا مجبور بود که اطلاعات زیادی را تجزیه و تحلیل کند. خصوصا وقتی که سریال از ابتدا برنامه‌ریزی شده بود.

شما درب اتاق کنفرانس را باز می‌کنید و در حالی که پشت همه دیوار‌ها داستان نهفته است سریال به ظاهر چیز‌ها می‌پردازد.  آن‌ها مرا چند بار طی (سریال یا ساختمان) راه بردند زیرا من تازه‌ وارد آن دنیا شده بودم. آن‌ها خیلی صبور هستند. احساس من را هنگامی که فهمیدم قرار است نقش یک جادوگر قدرتمند را بازی کنم می‌خواهید؟ من خیلی هیجان‌زده شده بودم. فکر می‌کنم به طور قطع مصداق زنی قدرتمند، پیچیده، مرموز و ترسناک درست در کوچه من است.

هنگامی که نوبت به غرق شدن در افسانه‌ها می‌رسید تا او بتواند نقش خود را مورد بررسی قرار دهد، هان اغراق می‌کند که فرزندانش به او کمک کرد تا سریعا گرفتار شود:

من قادر به غرق شدن در نقش آگاتا هارکنس بودم، ولی من قطعا به کمی کمک از انتقام جویان و به عقب رفتن احتیاج داشتم. پسرم به ویژه کمک بسیار بسیار بزرگی به من کرد.

قسمت‌های ۱ تا ۸ سریال WandaVision در حال حاضر در استریمر دیزنی‌پلاس در دسترس می‌باشند. قسمت آخر این سریال ۵ مارس (۱۵ اسفند) منتشر خواهد شد.

منبع: Collider

مطالب جنجالی

Sorry. No data so far.

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

Your email address will not be published.