اوما تورمن به قسمت دوم فیلم Stargirl دیزنی پیوست

18 March 2021 - 13:29
قسمت دوم فیلم Stargirl

اوما تورمن به جمع بازیگران حاضر در قسمت دوم فیلم کمپانی دیزنی با عنوان «دختر ستاره‌ای» اضافه شد.

قسمت اول فیلم رمانتیک و کمدی Stargirl حدود یک سال پیش در شبکه اینترنتی دیزنی پلاس به نمایش درآمده و پخش آن نیز در این شبکه اینترنتی با موفقیت همراه بوده است.

بازیگر اصلی قسمت اول این فیلم یعنی گریس فاندروال (Grace VanderWaal) و کارگردان آن با نام جولیا هارت (Julia Hart) بار دیگر قرار است که در ساخت قسمت دوم آن با شبکه اینترنتی دیزنی پلاس همکاری کنند. علاوه بر آن‌ها، نوازنده‌ای با نام مایکل پن (Michael Penn) که وظیفه نوشتن آهنگ‌ها و اجرا کردن آن‌ها در قسمت اول این فیلم را بر عهده داشته نیز، برای کار کردن بر روی موسیقی‌های قسمت دوم این فیلم استخدام شده است. از بازیگران جدیدی که به قسمت دوم این فیلم اضافه خواهد شد نیز می‌توان به الیجا ریچاردسون (Elijah Richardson)‌ اشاره کرد.

قسمت ابتدایی فیلم Stargirl در تاریخ ۱۳ مارس ۲۰۲۰ (۲۳ اسفند ماه ۱۳۹۸) در شبکه اینترنتی دیزنی پلاس به نمایش گذاشته شده است. این فیلم براساس کتاب پرفروشی با همین عنوان که توسط نویسنده‌ای با نام جری اسپینلی (Jerry Spinelli) به قلم درآمده، ساخته شده است. داستان این فیلم بر روی پسری که در شهر میکا در ایالت آریزونا آمریکا زندگی کرده تمرکز دارد که آرزو دارد زندگی ناشناسی داشته باشد ولی زمانی که او با دختری غیرعادی و پرشور و سرزنده‌ای با نام استارگرل ملاقات می‌کند، عاشق او شده و زندگی‌اش از این رو به آن رو می‌شود.

داستان قسمت دوم این فیلم نیز شامل خروج کاراکتر استارگرل از شهر میکا و ورودش به جهان بزرگ موسیقی، آرزوها و احتمالات می‌باشد.

اوما تورمن (Uma Thurman) قرار که در قسمت دوم فیلم Stargirl، در نقش موسیقی‌دانی که شخصیت اصلی این فیلم یعنی کاراکتر استارگرل در حین سفرش با او برخورد می‌کند حاضر شود. این موسیقی‌دان روکسان مارتل نام دارد و کاراکتر استارگرل برای او احترام زیادی قائل است.

جولیا هارت، جردن هوروویتس (Jordan Horowitz) و کرستن هان (Kirsten Hahn) با همکاری یکدیگر وظیفه اقتباس از این کتاب و به قلم درآوردن فیلم‌نامه اولیه فیلم Stargirl را بر عهده داشته‌اند ولی در نهایت کار نوشتن فیلم‌نامه نهایی این فیلم را هارت و جردن هوروویتس انجام داده‌اند.

از تولید‌کنندگانی که در ساخت قسمت دوم این فیلم نقش خواهند داشت نیز می‌توان به الن گلداسمیت-وین (Ellen Goldsmith-Vein) و لی استولمن (Lee Stollman) از کمپانی Gotham Group به همراه جردن هوروویتس که این فیلم را قرار است برای کمپانی Hart & Horowitz’s تولید کند اشاره کرد. لازم به ذکر می‌باشد که الن گلداسمیت-وین و لی استولمن در ساخت قسمت اول این فیلم به عنوان تولید‌کننده نقش‌ داشته‌اند. از تهیه‌کنندگان اجرایی قسمت دوم فیلم Stargirl نیز، می‌توان به کرستن هان و جری اسپینلی اشاره کرد.

در حال حاضر، اوما تورمن مشغول طی کردن روند فیلم‌برداری سریال شبکه اپل تی‌وی پلاس با عنوان Suspicion می‌باشد. این سریال دلهره‌آور براساس سریال اسرائیلی با عنوان False Flag ساخته می‌شود. این بازیگر پیش از این نیز، برای هنر‌نمایی در فیلم کلاسیک سال ۱۹۹۴ کوئنتین تارانتینو (Quentin Tarantino) با عنوان Pulp Fiction نامزد دریافت جایزه اسکار شده است.

از کارهای اخیر اوما تورمن نیز می‌توان به نقش‌آفرینی او در پروژه‌هایی از جمله فیلم کمدی کمپانی Universal Pictures با عنوان The War with Grandpa و با نقش‌آفرینی رابرت دنیرو (Robert De Niro) و سریال ترسناک شبکه اینترنتی نتفلیکس با نام Chambers و با نقش‌آفرینی تونی گلدوین (Tony Goldwyn) اشاره کرد.

منبع: هالیوود ریپورتر

برچسب‌ها: ، ،

مطالب جنجالی

Sorry. No data so far.

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

Your email address will not be published.