ویدیویی از پشت صحنه فیلم Indiana Jones 5 منتشر شد

23 خرداد 1400 - 08:55
Indiana Jones 5

ویدیو جدید منتشر شده از پشت صحنه ساخت فیلم «ایندیانا جونز ۵»، خبر از حضور نازی‌ها در این فیلم می‌دهد.

با رو به جلو حرکت کردن روند فیلم‌برداری قسمت پنجم فیلم Indiana Jones و با منتشر شدن ویدیویی از پشت صحنه ساخت آن، اکنون می‌توان نگا‌ه اجمالی را به این فیلم مورد انتظار انداخت.

ویدیو جدید به اشتراک گذاشته شده از پشت صحنه ساخت این فیلم را خطوط راه آهن واقع در کشور انگلستان با نام North Yorkshire Moors Railway، در یوتیوب منتشر کرده است. از طریق این ویدیو می‌توان فهمید که صحنه به نمایش گذاشته شده در آن، در طی هفته گذشته در کشور انگلستان فیلم‌برداری شده است.

با این حال،‌ چیزی که در این ویدیو توجه‌ها را به خود جلب کرده، وجود صلیب شکسته آلمان نازی و عقاب‌های امپراتوری می‌باشد که در تمام صحنه‌ فیلم‌برداری این فیلم در این ویدیو نقاشی شده است. این بدان معنی خواهد بود که نازی‌ها دوباره در این فیلم برای عذاب دادن پروفسور ایندیانا جونز حاضر خواهند شد.

پیش از این نیز، نازی‌ها در دو قسمت از سری فیلم‌های Indiana Jones به عنوان دشمن اصلی حضور داشته‌اند. در قسمت اول این فرنچایز با عنوان Raiders of the Lost Ark که داستانش در سال ۱۹۳۶ روایت می‌شد، کاراکتر ایندیانا جونز توسط دولت آمریکا استخدام شده بود تا صندوقی با نام Ark of the Covenant را پیش از این‌که نازی‌ها دستشان به آن برسد، به دست آورد.

در قسمت سوم این فرنچایز با نام Indiana Jones and the Last Crusade نیز که این بار داستانش در سال ۱۹۳۸ روایت می‌شد، نازی‌ها به دنبال جام مقدس (Holy Grail) بوده‌اند و ایندیانا جونز نیز در تلاش برای شکست دادن آن‌ها بوده است.

حضور نازی‌ها در قسمت پنجم این فرنچایز خبری تعجب‌آور است، چرا که این فیلم ادامه‌ای بر قسمت قبلی این فرنچایز با عنوان Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal Skull می‌باشد که داستانش در سال ۱۹۵۷ روایت می‌شد و در آن موقع، نازی‌ها شکست خورده بودند و شوروی به عنوان دشمن جدید ایندیانا جونز معرفی شده بود.

از بازیگران جدید حاضر در این فیلم می‌توان به فیبی والر-بریج (Phoebe Waller-Bridge) و مس میکلسن (Mads Mikkelsen) اشاره کرد. نقشی که آن‌ها قرار است در این فیلم ایفا کنند هنوز مشخص نشده است. به غیر از این‌‌که هریسون فورد (Harrison Ford) اخیراً در سر صحنه فیلم‌برداری این فیلم با لباس نمادین کاراکتر ایندیانا جونز دیده شده، اطلاعات دیگری از این فیلم در دسترس نیست.

قسمت پنجم فیلم Indiana Jones، اولین فیلمی از این فرنچایز می‌باشد که استیون اسپیلبرگ (Steven Spielberg) وظیفه کارگردانی آن را بر عهده نخواهد داشت و به جای آن، او یکی از تولید‌کنندگان این پروژه خواهد بود.

وظیفه کارگردانی این فیلم را کارگردان و فیلم‌نامه‌نویس آمریکایی با نام جیمز منگولد (James Mangold) بر عهده داشته است. از کارهای قبلی این کارگردان می‌توان به فیلم ابرقهرمانی تحسین شده Logan و فیلم درام ورزشی کمپانی ۲۰th Century Fox با نام Ford v Ferrari اشاره کرد.

علاوه بر این، او فیلم‌نامه این فیلم را نیز با همکاری دو نویسنده با نام‌های جان هنری باترورث (John-Henry Butterworth) و جرمی باترورث (Jeremy Butterworth) به قلم درآورده است.

فیلم Indiana Jones 5 برای پخش در تاریخ ۲۹ ژوئیه سال ۲۰۲۲ (۳۱ تیر ماه ۱۴۰۱) در سینماها برنامه‌ریزی شده است.

ویدیو منتشر شده از پشت صحنه ساخت این فیلم را نیز می‌توان در ادامه مشاهده کرد:

منبع: کولایدر

برچسب‌ها: ، ،

مطالب جنجالی

Sorry. No data so far.

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید