تریلر جدیدی از فیلم انیمیشنی Belle منتشر شد

15 June 2021 - 14:36
Belle

کمپانی GKIDS با به دست آوردن حق پخش فیلم انیمیشنی Belle در آمریکای شمالی، تریلر جدیدی را از آن منتشر کرده است.

وظیفه کارگردانی این فیلم انیمیشنی را کارگردان مطرح ژاپنی با نام مامورو هوسودا (Mamoru Hosoda) بر عهده داشته است.

به عنوان بخشی از این قرارداد، انیمیشن Belle قرار است در فصل زمستان امسال در سینماهای آمریکای شمالی با زبان ژاپنی یا دوبله انگلیسی به نمایش گذاشته شود و به همین دلیل (پخش شدن آن در سینماها)، این امکان وجود دارد که این انیمیشن واجد شرایط شرکت در فصل جوایز سال ۲۰۲۱ شود چرا که فیلم انیمیشنی قبلی مامورو هوسودا با عنوان Mirai نیز یکی از کاندید‌های دریافت جایزه در مراسم اسکار سال ۲۰۱۸ بوده است.

مدیر کمپانی توزیع فیلم GKIDS با نام اریک بکمن (Eric Beckman)، با انتشار بیانیه‌ای در رابطه با این قرارداد گفته است:

من از زمان انیمیشن‌های Girl Who Leapt Through Time ،Summer Wars و تمام فیلم‌های انیمیشنی بعد از آن‌، عاشق (کارهای) مامورو هوسودا شده‌ام. مامورو هوسودا در تجسس و تجزیه کردن رابطه انسان‌ها با تکنولوژی در دنیای همیشه در حال تغییر، (کارگردانی) ماهر و برجسته می‌باشد.

(انیمیشن) Belle در ماجراجویی عظیم، به بررسی مضامین کار‌های قبلی‌اش که از لحاظ بصری خیره‌کننده و از لحاظ احساسی نیز تکان‌دهنده است، می‌پردازد. ما بسیار خوش‌‌حال و هیجان‌زده هستیم تا رابطه‌مان را با مامورو هوسودا و استودیو (انیمیشن‌سازی) Chizu ادامه دهیم و مشتاقانه منتظر آن هستیم تا این انیمیشن را که قطعاً یکی از محبو‌ب‌ترین (انیمیشن‌ها) خواهد شد، (در سینماها) به نمایش بگذاریم.

افراد بسیار بااستعدادی در ساخت این فیلم انیمیشنی نقش داشته‌اند که از جمله آن‌ها می‌توان به انیماتور کمپانی دیزنی در سال‌های ۱۹۹۵ تا ۲۰۱۶ با نام جیم کیم (Jim Kim) اشاره کرد. او وظیفه ساخت این انیمیشن را بر عهده داشته است.

تام مور (Tomm Moore) و راس استوارت (Ross Stewart) نیز کارهای نقاشی مربوط به صحنه‌های اکشن این انیمیشن را بر عهده داشته‌اند. از کارهای قبلی این دو نفر می‌توان به کارگردانی فیلم انیمیشنی نامزد دریافت جایزه اسکار سال ۲۰۲۰ با نام Wolfwalkers اشاره کرد.

شهر به نمایش درآمده در این انیمیشن با نام U را نیز اریک وانگ (Eric Wong) طراحی کرده است. موسیقی‌های آن را نیز آهنگسازی با نام لودویگ فورسل (Ludvig Forssell) تنظیم کرده که از کارهای قبلی او می‌توان به تنظیم آهنگ‌های جدیدترین بازی ویدیویی هیدئو کوجیما (Hideo Kojima) با نام Death Stranding اشاره کرد.

فیلم انیمیشنی Belle قرار است در تاریخ ۱۶ ژوئیه سال جاری (۲۵ تیر ماه ۱۴۰۰) در سینماهای کشور ژاپن به نمایش گذاشته شود.

هنوز تاریخ دقیقی برای پخش این فیلم در آمریکای شمالی اعلام نشده ولی با این حال همان‌طور که پیش از این نیز گفته شده این انیمیشن قرار است در زمانی در فصل زمستان امسال در سینما‌های آمریکای شمالی به نمایش گذاشته شود.

علاوه بر این، لیست صداپیشگانی که وظیفه دوبله این انیمیشن به زبان انگلیسی را بر عهده داشته‌اند نیز، هنوز اعلام نشده است.

تریلر جدید پخش شده از فیلم انیمیشنی Belle را می‌توان در ادامه مشاهده کرد:

منبع: کولایدر

برچسب‌ها: ،

مطالب جنجالی

Sorry. No data so far.

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

Your email address will not be published.

  • erfan says:

    من هنوز موندم آکادمی اسکار چجوری جایزه انیمیشن سال به جای انیمه ها میده به انیمیشن های دیزنی

  • پارسا کریمی says:

    چون اگه به انیمه قرار بود بدن دیگه جایزه ای به انیمیشن نمیرسید😆. والا خودم نمیدونم