هریسون فورد مصدوم شد / ایندیانا جونز تحت درمان است

۲ تیر ۱۴۰۰ - ۲۲:۲۱

طبق گفته کمپانی دیزنی، هریسون فورد در زمان انجام تمرینات خود برای فیلم مورد انتظار ایندیانا جونز ۵، مصدوم شده است و وی هم اکنون تحت درمان قرار گرفته است.

هریسون فورد (Harrison Ford)، بازیگر ۷۸ ساله آمریکایی که پس از ۱۳ سال مجددا مشغول بازی در نقش شخصیت ایندیانا جونز (Indiana Jones) در نسخه پنجم مجموعه ایندیانا جونز شده است، در زمان تمرین برای یکی از سکانس‌های اکشن این فیلم، دچار مصدومیت شده است.

سخنگوی کمپانی دیزنی در یک بیانیه کوتاه درباره این خبر گفت:

در زمان تمرین برای یکی از سکانس‌های مبارزه، هریسون فورد دچار مصدومیتی از ناحیه شانه شده است.

گرچه در این بیانیه، به میزان مصدومیت فورد اشاره نشده است و گفته شده فیلم‌برداری این فیلم بدون وی انجام خواهد شد، اما احتمال تغییر در برنامه کاری فیلم و به تاخیر خوردن روند فیلم‌برداری این فیلم نیز داده شده است:

در حالی که وی هم اکنون تحت درمان قرار گرفته است، فیلم‌برداری فیلم بدون حضور وی ادامه پیدا خواهد کرد. در صورت نیاز و در طی چند هفته آینده، برنامه فیلم‌برداری فیلم ممکن است دچار تغییر شود.

این نخستین مصدومیت فورد در هنگام بازی در فیلم‌هایش نیست و وی پیش از این نیز چندین بار دچار مصدومیت شده است که آخرین مورد جدی آن، در سال ۲۰۱۴ و در زمان ساخت فیلم جنگ ستارگان: نیرو برمی‌خیزد (Star Wars: The Force Awakens) رخ داده بود، جایی که وی دچار شکستگی پا شده بود.

در قسمت پنجم این مجموعه که برای اولین بار توسط استیون اسپیلبرگ (Steven Spielberg) کارگردانی نمی‌شود و جیمز منگولد (James Mangold) وظیفه کارگردانی آن را بر عهده گرفته است، علاوه بر فورد، بازیگرانی چون مس میکلسن (Mads Mikkelsen) و فیبی والر-بریج (Phoebe Waller-Bridge) نیز به ایفای نقش پرداخته‌اند.

لازم به ذکر است که این فیلم قرار است در تاریخ ۲۹ ژوئیه ۲۰۲۲ (۷ مرداد ۱۴۰۱) منتشر شود.

 

 

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.