واکنش مس میکلسن به بازسازی فیلمی از وی توسط لئوناردو دی کاپریو

16 May 2021 - 00:17

مس میکلسن در مصاحبه اخیر خود درباره خبر بازسازی فیلم موفق یک دور دیگر توسط لئوناردو دی‌کاپریو، صحبت کرده است.

فیلم دانمارکی یک دور دیگر (Another Round)، یکی از بهترین فیلم‌های سال گذشته میلادی بود که در نهایت موفق به کسب جایزه اسکار بهترین فیلم غیرانگلیسی زبان شد و توماس وینتربرگ (Thomas Vinterberg) نیز برای ساخت آن، نامزد اسکار بهترین کارگردان سال شد.

چند هفته قبل بود که اعلام شد لئوناردو دی‌کاپریو (Leonardo DiCaprio) از طریق کمپانی فیلم‌سازی خود، حق بازسازی این فیلم به زبان انگلیسی را خریده است و قصد دارد این فیلم را به زودی بسازد.

اکنون مس میکلسن (Mads Mikkelsen)؛ بازیگر نقش اول فیلم یک دور دیگر، در بخشی از مصاحبه اخیر خود نسبت به این خبر واکنش نشان داده است و گفته است که بازسازی این اثر کار راحتی نیست هرچند دلیل انجام آن را درک می‌کند.

بازسازی یک فیلم، دشواری‌های خاص خود را دارد اما درک می‌کنم که چرا می‌خواهند نسخه انگلیسی زبان این فیلم را بسازند. گرچه افراد زیادی نسخه اصلی فیلم را تماشا کرده‌اند، این فیلم، یک فیلم بزرگ نبود. گرچه فکر می‌کنم مردم زیادی در آمریکا این فیلم را تماشا کردند.

نسخه بازسازی، می‌تواند فیلم جالبی باشد. بین مردم آمریکا و دانمارک تفاوت فرهنگی وجود دارد و نگاه مردم این دو کشور به موضوع فیلم نیز متفاوت است. بارها شنیده‌ام که گفته‌اند مردم آمریکا رفتار متفاوتی نسبت به مردم دانمارک در مورد موضوع فیلم دارند و این ممکن است درست یا غلط باشد.

اما در نهایت، موضوع اصلی فیلم، لذت بردن از زندگی و پیدا کردن (هدف) زندگی است. اگر موفق به ساخت بازسازی خوبی از این فیلم شوند، می‌توانند به مانند شخصیت‌های فیلم، به خوشحالی بپردازند.

منبع: مجله EW

مطالب جنجالی

Sorry. No data so far.

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

Your email address will not be published.

 • C.A says:

  مس میکلسن؟!!
  از کی تا حالا ؟

  • احمد آریا says:

   سلام.
   اگه سوالتون درباره تلفظ اسمش هست، از اول همین بوده اسمش ;)
   حرف d خونده نمیشه توی اسمش…
   البته خودش گفته که اینقدر به اشتباه بهش “مدس” گفتن که اونم براش عادی شده… :)

   موفق باشید…