سریال This Is Us با انتشار فصل ششم خود به پایان می رسد

16 May 2021 - 10:33
سریال This Is Us

دن فوگلمن، سازنده سریال This Is Us، می‌گوید که این سریال به زودی با انتشار فصل ششم خود به پایان می‌رسد.

همان‌طور که سازنده سریال This Is Us یعنی دن فوگلمن (Dan Fogelman) طی چندین سال گذشته تایید کرده است، این درام خانوادگی NBC که دارای رتبه بالایی است، پس از سه فصل تمدید به صورت پیاپی با ششمین فصل خود به اتمام می‌رسد.

فوگلمن سریال This Is Us را به عنوان یکی از سریال‌های کوچک در نظر داشت. فوگلمن در همان اوایل این سریال را به صورت یک مجموعه شش فصلی به شبکه NBC فروخته بود. در نتیجه، جدیدترین رشد این سریال در سال ۲۰۱۹، که در آن فصل بعدی خود را منتشر کرد، مشخص شد که به عنوان آخرین رشد آن محسوب می‌شود و قرارداد گروه بازیگران نیز طی آن به پایان می‌رسد.

این سوال از فوگلمن پس از پایان فصل چهار در بهار گذشته و هنگامی که در حال طرح‌ریزی فصل پنجم بود، پرسیده شد که آیا برنامه او برای سریال تغییر کرده است یا خیر؟ او در جواب گفت که این سریال با فصل ششم به اتمام می‌رسد. او گفت: آن وقت زمانی خواهد بود که داستان خانواده پیرسون اساسا به پایان می‌رسد.

فوگلمن همچنین اصرار داشت که فصل‌های باقی‎‌مانده به صورت کوتاه‌تری ساخته شوند که طبق انتظار نیز فصل پنجم آن ۱۶ قسمت داشت (دیگر فصل‌ها همگی دارای ۱۸ قسمت بودند).

با پوشش دادن چندین نسل از خانواده پیرسون و چندین بازه زمانی، سریال This Is Us یک سریال موفق بود که با بینندگان و منتقدان ارتباط موثری برقرار و راه خود را به عرصه جوایز باز کرد و نامزد چندین جایزه امی در دسته سریال‌های درام شد. پنج فصلی که از این سریال منتشر شد، هنوز هم بالاترین امتیاز را در میان برنامه‌های سرگرم‌کننده شبکه NBC داراست.

تهیه‌کنندگی سریال This Is Us که ساخت و تهیه‌کنندگی اجرایی آن را فوگلمن بر عهده دارد، توسط کمپانی ۲۰th Television انجام می‌شود. گروه بازیگران اصلی این سریال شامل میلو ونتیمیگلیا (Milo Ventimiglia)، مندی مور (Mandy Moore)، استرلینگ کی براون (Sterling K. Brown) که به خاطر ایفای نقشش در این سریال برنده یک جایزه امی شد، کریسی متز (Chrissy Metz)، جاستین هارتلی (Justin Hartley)، سوزان کلچی واتسون (Susan Kelechi Watson) و کریس سالیوان (Chris Sullivan) می‌شود.

منبع: Deadline

برچسب‌ها: ، ، ، ،

مطالب جنجالی

Sorry. No data so far.

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

Your email address will not be published.