تهیه‌کننده‌ی The Office مایل به ساخت دنباله این سریال است

8 January 2021 - 14:37
The Office

اکنون که سریال The Office سر از سرویس استریم Peacock در آورده، چقدر طول می‌کشد تا مابقی آن منتشر شود؟ زمان زیادی است که این سوال در ذهن هواداران نقش بسته است؛ بالاخره The Office ریبوت خواهد شد یا خیر؟ پس از پخش مجدد این سریال در شبکه‌ی Netflix، همه‌ی طرفداران و همچنین دست اندرکاران خواهان بازگشت شرکت کاغذسازی داندر میفلین هستند. استیو کارل (Steve Carell) پیش‌تر اعلام کرده که به هیچ وجه فکر نمی‌کند بازی دوباره در نقش مایکل اسکات (Michael Scott) ایده‌ی خوبی باشد اما سایرین مثل رین ویلسون (Rainn Wilson) و حتی جان کرازینسکی (John Krasinski) مشتاق فعالیت دوباره در نقش‌های سابق خود هستند.

حالا که The Office روی سرویس استریم تازه‌وارد Peacock منتشر شده، به نظر زمان مناسبی است تا NBC برای ریبوت کردن، گردهمایی مجدد یا ساخت دنباله‌ی آن تلاش کند. اخیراً طی مصاحبه‌ای که میزبانی آن بر عهده‌ی Peacock بود در این باره از سازنده سریال یعنی کرگ دنیلز (Greg Daniels) سوالاتی پرسیده شده است. آقای دنیلز سازنده نسخه‌ی آمریکایی این کمدی است که با الهام‌گیری از ساخته‌ی ریکی جرویس (Ricky Gervais) انگلیسی تولید و پخش شده بود.

یکی از سوالات این بوده است: آیا ساخت دنباله‌ی The Office جزء گزینه‌هاست؟

نه، ولی غیرممکن هم نیست. مطمئناً غیرممکن نیست. الان دو برنامه‌ی دیگر دارم که روی آن‌ها کار می‌کنم ولی اگر ریبوتی ساخته شود دوست دارم در روند تولیدش دست داشته باشم.

برنامه‌هایی که دنیلز از آن صحبت می‌کند یک مجموعه‌ی کمدی برای شبکه‌ی Amazon و سریال Space Force با بازی استیو کارل در Netflix است. هر دوی این سریال‌ها برای فصل دوم تمدید شده‌اند و اکنون دنیلز در ونکوور کانادا کارهای لازم برای منتشر شدن فصل دوم هر دو مجموعه را انجام می‌دهد.

اضافه کردن دنباله‌ی The Office به این دو سریال، برای دنیلز کار دشواری خواهد بود اما با این حال، خوشحالیم که می‌شنویم در صورت ادامه پیدا کردن The Office، او مایل است تا در تولیدش دست داشته باشد.

آقای دنیلز پس از فصل چهارم The Office برای ساخت مجموعه‌ی Parks and Recreation از لیست دست اندرکاران سریال خارج شد و ادامه‌ی وظایف خود برای فصل پنج تا هشتم را به پال لیبراستاین (Paul Lieberstein) سپرد. بنابراین، مسلماً سریال بدون حضور دنیلز به عنوان تهیه‌کننده‌ی اصلی نیز می‌تواند ادامه پیدا کند اما بدون شک فصل‌های اولیه جزء بهترین فصل‌ها برای همه طرفداران محسوب می‌شوند. همچنین نمی‌توان منکر شد که بازگشت دوباره‌ی دنیلز برای فصل نهم The Office پیش از خداحافظی نهایی با سریال، جذابیت‌های منحصر به فردی به پایان‌بندی آن اضافه کرد.

به عنوان نتیجه‌گیری، می‌توان گفت درحال حاضر گردهمایی مجدد یا ریبوت مجموعه در دست ساخت نیست، اما دنیلز این ایده را با آغوش باز می‌پذیرد و حتی ممکن است در این مورد صحبت‌هایی با NBC کرده باشد. به احتمال زیاد اگر قرار باشد اتفاقی هم بیفتد تا پس از فصل دوم Space Force نباید انتظارش را داشته باشیم. پس فعلاً باید تا ۲۰۲۲ منتظر اخبار بیشتر بمانیم.

منبع: collider

برچسب‌ها: ، ،

مطالب جنجالی

Sorry. No data so far.

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

Your email address will not be published.